Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój azyl na wichrowym wzgórzu

eVka 11:21, 11 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Anitka napisał(a)


Niestety nie wiem. Kupowany w markecie jako rozchodnik NN. Często w marketach tak rośliny sprzedają albo jako MIX Tak obok to gaura 'Blaze'.

Musze poszukać w necie co to za odmiana, bo świetna! Dzięki.
____________________
waldek727 11:54, 11 paź 2019


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Anitka napisał(a)


Niestety nie wiem. Kupowany w markecie jako rozchodnik NN. Często w marketach tak rośliny sprzedają albo jako MIX Tak obok to gaura 'Blaze'.

Przypuszczam, że to Purple Emperor.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Agania 12:04, 11 paź 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Anitko ja wiem, że Ty jesteś mróweczka, ogród i tak jest bajeczny i czyściutki, dużo drzew i u Was liście lecą to naturalne, a nieproszeni goście jak nie ma lokatorów to czują się jak u siebie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
anpi 12:29, 11 paź 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8153
Hortensje w donicach bajeczne,też ich w przyszłym roku więcej kupię.Mam jedną i też ma się świetnie ,nawet jeszcze teraz postanowiła zakwitnąć nowym kwiatkiem
Ogród wygląda przepięknie nawet w opadającej już gdzie nie gdzie szacie jesiennej Rabata przy chodniczku świetna i ciekawa jestem tej nowej cienistej.Bedą jakieś hosty?A może już obsadzona i przeoczyłam?
Wycieczki po zagranicznych ogrodach prześledziłam i ogrodowiskowych,z tych niektóre już trochę znam osobiście,resztą kusisz niesamowicie
Anitko przypomnij mi jak nazywa się trawka którą mam od ciebie- taka jaskrawa ,cytrynowa zieleń ,przy altance u Ciebie rośnie- ozdoby z rybkami miała powtykane
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
isia33 15:46, 11 paź 2019


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 1451
Cudownie.... nic więcej nie trzeba dodawać.
____________________
Iwona Raczkujący ogród Iwony
Figaro 17:42, 11 paź 2019


Dołączył: 15 kwi 2017
Posty: 452
Anitka napisał(a)


Na pewno założę dla trzech ogrodów, których jeszcze nie pokazywałam. Mogę założyć, tylko jako Szkocja? Tylko nie wiem czy mogę , bo to nie forum podróżnicze



Na tym forum jest wszystko i kwiaty i wycieczki wiec mysle ze Danuta nie ma nic przeciwko temu. A i przeciez na zdjeciach Twoich duzo zielonego jest jest to tez ogodowo. Bede bardzo wdzieczna jak zalozysz bo naprawde pieknie jest. A ogrod Twoj dopiero odkrywam i chociaz ja lubie inne ogrody to Twoj jest zaczarowany. Bardzo tez zadbany i taki dorosly i przemyslany. Ja Cie podziwiam za te prace no naprawde. Ale przyznam sie szczerze ze calego watku nie ogladalam bo tylko te ostatnie strony a i tak sie zauroczylam i pokazalam mamie a ona to az piszczy ze taki piekny.
Figaro 17:43, 11 paź 2019


Dołączył: 15 kwi 2017
Posty: 452
No i zapomnialam znowu cos. Tak chyba jako Szkocja to szybciej sie znajdzie.
Kasia_CS 22:04, 11 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Oj Anitko... powiem CI, że wzdychałam do szkockich widoków, ale co Twój ogród, to Twój ogród! Szczęka opada z jeszcze większym hukiem

Uwielbiam ten klimat jaki stworzyłaś..
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Urszulla 18:50, 12 paź 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
Zupełnie inaczej ogląda się Twój ogród jak się w nim było. Ciekawy ten jesienny bałaganik na ścieżkach u mnie kosy rozgrzebywały korę, a teraz jak kory nie ma to i tak dziobią w poszukiwaniu dżdżownic.
Dekoracje jak zwykle zachwycają, niby nic zwykłe dynie. A jaką to ich odmianę kupowałaś?
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Magleska 20:21, 12 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
Anitko cieszę się ,że tyle nowych fotek wstawiłaś przyjemny wieczór miałam oglądając wszystkie cudowności i u Ciebie i w Szkocji
jak ten pełny aster Ci się rozrośnie -to też poproszę o kawalątek
buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies