Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Migawki z ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Migawki z ogródka

jolanka 16:19, 17 sie 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Ale zazdroszczę tych krzesełek, wyglądają naprawdę super
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
tulucy 20:59, 17 sie 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Dziękuję dziewczyny ja jeszcze w szoku jestem, że m się zgodził

Bluszcz z siatki wzdłuż chodnika zerwany, wykarczowany. Chyba jednak nie puszczę go tam ponownie. Jak popatrzyłam, jakie on ma korzenie, jak zaczęłam usuwać... Muszę pomyśleć.
Wywalony też jeden berberys o żółtych liściach, nie przeżyłby raczej przenosin, zresztą w nieustalone miejsce nawet, a musiał być wykopany, bo za blisko podmurówki siedział.

Przy okazji usunęłam trochę mikołajków, chyba się z nimi pożegnam. Co najwyżej resztę wysadzę przed płot. Z przegorzanem. Zrobiły się 4 wory zielonych odpadów.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
tulucy 21:03, 17 sie 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Pochwalę się - Przy okazji zamawiania prętów na zbrojenie, dorzuciłam swoje zapotrzebowanie na pręty na obeliski. M wcześniej obejrzał moje zakupy stalowe (groty i kule do tych obelisków) spodobały mu się to może mi pospawa nawet.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
mrokasia 21:03, 17 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Ale fajne te krzesełka!!! U nas na PSZOK takich rarytasów nie ma, sam gruz przywożą...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
tulucy 21:34, 17 sie 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Zebrałam dziś nasiona tego różowego maku, wiem, że Iwonka chciała, ale chyba jeszcze ktoś.
Na ile porcji podzielić?
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
tulucy 21:36, 17 sie 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Kasia to u nas prawie jak w markecie, drzwi, odkurzacze, krzesła, fotele, jakieś drobne sprzęty, szkło domowe...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
anabuko1 22:19, 17 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23477
Ale suuper krzesełka
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
inka74 00:19, 18 sie 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
tulucy napisał(a)
Pochwalę się - Przy okazji zamawiania prętów na zbrojenie, dorzuciłam swoje zapotrzebowanie na pręty na obeliski. M wcześniej obejrzał moje zakupy stalowe (groty i kule do tych obelisków) spodobały mu się to może mi pospawa nawet.
no to jest news! Pamiętam jak jeszcze niedawno o nich rozmawiałyśmy. Został tylko w takim razie ceglany murek z marzeń...
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
UrsaMaior 09:56, 18 sie 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8155
tulucy napisał(a)
Zebrałam dziś nasiona tego różowego maku, wiem, że Iwonka chciała, ale chyba jeszcze ktoś.
Na ile porcji podzielić?


Ja, ja chcę choć jedno!
A krzesełka wypas, no kurczę jak ja kocham takie łupy! Nawet nie malowałabym, tylko wyszorowała. Do twarzy im z przeszłością. Ja tak zrobiłam z nowymi nogami od stołu, też zdobyczne i w podobnym stanie.
____________________
ogród pod lasem
Kasia_CS 22:34, 21 sie 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
o kurde, ale zdobycz!! cudowne krzesełka zdobyłaś! my ostatnio też krzesła dopadliśmy, ale są nieskończone - eM nie ma czasu za bardzo, żeby pomalować. Tylko to domowe są. Twoje mega!

Ja chętnie takiego maka bym przygarnęła, tylko nie wiem jak to się "robi", kiedy sieje.. zapadł mi ten maczek w pamięć

Aaaa, zapytaj o ten kask do spawania
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies