Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » O ogrodzie myślę w koło...

Pokaż wątki Pokaż posty

O ogrodzie myślę w koło...

Michu87 22:21, 10 paź 2017


Dołączył: 27 cze 2016
Posty: 166
DorKa napisał(a)

zadzam sę z Kasią, masz pięknie urządzony dom to i ogród do kompletu będzie piękny


Chciałabym. Trzymaj proszę za mnie kciuki A kucyk pełni rolę naturalnej kosiarki Teściowi nie chciało się kosić dużego ogródka przed domem
____________________
Ewelina - O ogrodzie myślę w koło...
Kasiolaaa 00:31, 11 paź 2017


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
A wy z tesciami mieszkacie ? Masz naprawde bardzo ladny i pachnący nowoscia dom co nowe to nowe a reszta powolutku i do celu
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
DorKa 07:47, 11 paź 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Michu87 napisał(a)


Chciałabym. Trzymaj proszę za mnie kciuki A kucyk pełni rolę naturalnej kosiarki Teściowi nie chciało się kosić dużego ogródka przed domem


Trzymam Ewelinko i kibicuję
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Michu87 08:26, 11 paź 2017


Dołączył: 27 cze 2016
Posty: 166
Kasiolaaa napisał(a)
A wy z tesciami mieszkacie ? Masz naprawde bardzo ladny i pachnący nowoscia dom co nowe to nowe a reszta powolutku i do celu


Nie, nie
____________________
Ewelina - O ogrodzie myślę w koło...
AniMa 09:14, 11 paź 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Coś mi się wydaje, że i ogrodowo i domowo myślimy podobnie. U mnie tez czarno- biła kuchnia, czarne ściany...tylko lampki kryształowezamiast szarości drewno
Asia dobrze Ci napisała, że jak nie masz możliwości robienia ogrodu na raz i od razu (faktycznie to nie wyścig czy konkurs), to planuj, szykuj ziemię i inne. Twoje wyobrażenia co do kształtu rabat i ogólnie ogrodu na pewno jeszcze nie raz ulegną zmianie, więc.. głowa do góry
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
kalamburka 11:19, 11 paź 2017

Dołączył: 25 maj 2017
Posty: 2
Hej, baaardzo mi się podoba to jak masz urządzony dom, super wygląda. Mogłabyś mi zdradzić gdzie kupowałaś lampy do salonu, podać namiary?
____________________
Magda
Michu87 12:03, 11 paź 2017


Dołączył: 27 cze 2016
Posty: 166
kalamburka napisał(a)
Hej, baaardzo mi się podoba to jak masz urządzony dom, super wygląda. Mogłabyś mi zdradzić gdzie kupowałaś lampy do salonu, podać namiary?


Hej Dzięki za miłe słowa! Lampy do salonu to Crystal firmy Zuma Line. Pozdrawiam Dostępne są np: w salonach Agata Meble.
____________________
Ewelina - O ogrodzie myślę w koło...
Michu87 12:11, 11 paź 2017


Dołączył: 27 cze 2016
Posty: 166
AniMa napisał(a)
Coś mi się wydaje, że i ogrodowo i domowo myślimy podobnie. U mnie tez czarno- biła kuchnia, czarne ściany...tylko lampki kryształowezamiast szarości drewno
Asia dobrze Ci napisała, że jak nie masz możliwości robienia ogrodu na raz i od razu (faktycznie to nie wyścig czy konkurs), to planuj, szykuj ziemię i inne. Twoje wyobrażenia co do kształtu rabat i ogólnie ogrodu na pewno jeszcze nie raz ulegną zmianie, więc.. głowa do góry



Aniu czyli takie trochę bratnie dusze z nas Dzięki za wsparcie.
____________________
Ewelina - O ogrodzie myślę w koło...
AniMa 12:31, 11 paź 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
kalamburka 09:41, 12 paź 2017

Dołączył: 25 maj 2017
Posty: 2
dziękuję bardzo będę zaglądać i kibicować mocno
____________________
Magda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies