Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zakręcony ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakręcony ogród

MartaCho 13:38, 04 mar 2020

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2168
Tak, bo będzie Cię denerwował jak nic taki pojedynczy kikut, tym bardziej, że one raczej dość wolno rosną.
____________________
Marta Ogród zacząć czas
DorKa 13:45, 04 mar 2020


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
i już firma robi problemy bo protokołu z kurierem nie spisałam
600 stów u nich zostawiłam i same problemy...A do tej pory nigdy nie miałam problemów z zamawianiem przez Internet...
Odsyłam całość, nawet jeżeli będę musiała to zrobić na swój koszt !
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 13:47, 04 mar 2020


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Napisali, że to nie ich wina ale ostatecznie mogę odesłać złamany egzemplarz na swój koszt.

Choć jak tak patrzę, to przesyłka była ewidentnie źle zabezpieczona. Brak jakiejkolwiek podpory, najwyższa sztuka ( ta złamana ) wygięta w łuk, żeby się zmieścić do paczki z mniejszymi. To nie mogło się udać
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Anda 13:52, 04 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33361
Napisz im, że upublicznisz ich nazwę na forum, może zmiękną. Zachowują się bardzo nie fair.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Wiolka5_7 13:57, 04 mar 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
Masakra,zeby takie coś przysłać za taką kasę
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
DorKa 14:02, 04 mar 2020


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Anda napisał(a)
Napisz im, że upublicznisz ich nazwę na forum, może zmiękną. Zachowują się bardzo nie fair.


powiem Ci, że pierwszy raz spotykam się z takim podejściem. Zamawiam przez interenet dużo i nigdy nie było takich problemów

Tym bardziej, że w tylko w tym miesiącu zostawiłam u nich 700 stów. Wcześniej kupowałam VF ( też bez szału jak za ta ceną ) Zobaczymy jak reszta. Hakonki i ML jeszcze nie wystartowały więc musze poczekać ...
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 14:02, 04 mar 2020


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Wiolka5_7 napisał(a)
Masakra,zeby takie coś przysłać za taką kasę


Dobijaj mnie Walczę z nimi w międzyczasie

____________________
Dorka Zakręcony ogród
Anda 14:06, 04 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33361
Dorko, takich świeżynek oni w ogóle nie powinni jeszcze sprzedawać. Najpierw powinni je wyprowadzić tak, żeby się zagęściły, stworzyły kulkę. Sama masz to robić? Przecież nie jesteś szkółkarzem.
Walcz, trzymam kciuki.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kawa 14:06, 04 mar 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
hej
masakra co za bezczelność przysłać za takie pieniądze taki bubel
przykro mi mam nadzieję że uda ci się odzyskać kasę
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
DorKa 14:13, 04 mar 2020


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Napisałam co podpowiedziałyście . Zobaczymy co odpowiedzą. Przynajmniej z kontaktem nie ma problemu a to już coś
Mam nauczkę na przyszłość ,żeby większych roślin nie kupować przez neta.

Dzięki za pomoc. Jak zwykle jesteście niezawodne. Dobrze ,ze spytałam bo pewnie jutro by już były na podokiennej
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies