Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zakręcony ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakręcony ogród

deszczowymaj 14:28, 04 mar 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Oj to już przegięcie ..Tyleee kasy za takie coś? serio ..? ludziom się całkiem w głowach poprzewracało
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
DorKa 14:36, 04 mar 2020


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
deszczowymaj napisał(a)
Oj to już przegięcie ..Tyleee kasy za takie coś? serio ..? ludziom się całkiem w głowach poprzewracało


Ja przy zakupie zawsze się sugeruję tzw real foto i wierz mi te na zdjęciach wyglądały naprawdę ładnie. Dlatego tez kupiłam, je w takiej cenie.
Ale patrząc na nie w realu , to na pewna nie były sadzonki z jednego miotu, no way

Aktualnie wymieniamy się mailami, licytujemi. Proponują nowe drzewko + gratis z przeprosinami. Ja uparcie stoję przy swoim ,że ich nie chcę, w ogóle.

Moja podokienna ma być piękna jeszcze tego lata
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 14:51, 04 mar 2020


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Efekt negocjacji następujący :

Pani zaproponowała, że doślę mi marikena z gratisem w przeprosinach ale uprzejmie podziękowałam.

Reklamacji 2 pozostałych jakby Pani nie uznaje bo były zaszczepione wiosną ubiegłego roku i cyt. będą piękna jak się zagęszczą

Dlatego ostatecznie zwracam 2 Marikeny na mój koszt ( nie mam czasu się kłócić a sprzedawcę będę po prostu omijać szerokim łukiem )

Trzeci połamany zostaje u mnie. Może posłuży jako podkładka do samodzielnego zaszczepienia

Pani ma zwrócić pieniążki po otrzymani przesyłki.

ps . Pani zaznaczyła abym je dobrze zabezpieczyła na czas podróży co by im się nic złego nie stało .
Już pędzę do Casto po folie bąbelkową

Jeszcze raz dziewczyny wielki dzięki za otwarcie mi oczu
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Anda 14:56, 04 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Dorka, a co to za firma? U nas takie patyki nie sa sprzedawane. Dopiero po zageszczeniu. Niepowazni sa. W tym roku sie beda dopiero zageszczac i w nastepnym najwczesniej powinny zostac sprzedane.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
DorKa 15:29, 04 mar 2020


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Anda napisał(a)
Dorka, a co to za firma? U nas takie patyki nie sa sprzedawane. Dopiero po zageszczeniu. Niepowazni sa. W tym roku sie beda dopiero zageszczac i w nastepnym najwczesniej powinny zostac sprzedane.


Ewa wysłałam Ci linka z aukcji na all na priv.
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Pszczelarnia 16:33, 04 mar 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Dorka, wyślij mi też nazwę tej aukcji/firmy - należy omijać szerokim łukiem.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Helen 17:37, 04 mar 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8244
Pszczelarnia napisał(a)
Dorka, wyślij mi też nazwę tej aukcji/firmy - należy omijać szerokim łukiem.



Dorka, mi tez wyślij. Ja dużo zamawiam przez neta i nie chcę się sparzyć.
____________________
Helen - Hortensjowo
Wiolka5_7 18:43, 04 mar 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20325
DorKa napisał(a)


Dobijaj mnie Walczę z nimi w międzyczasie


Nie miałam takiego zamiaru...powodzenia !
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
eVka 18:51, 04 mar 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Szok, porażka takie drzewka... Całe szczęście, że wszystko raczej dobrze się skończy ale chęci pozytywnego załatwienia sprawy z ich strony jakoś specjalnie nie widać. Proszę napisz mi co to za firma...
____________________
Magleska 19:02, 04 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
Dorka ….ja też poproszę o namiar firmy ,którą będziemy omijać …..współczuję...

..ech ...

dlatego wolę zakupy na żywo -....

.ale czasem też kupuję przez internet ….bo nie wszystko co chcę jest w szkółkach

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies