Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zakręcony ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakręcony ogród

Mary 20:09, 20 lis 2017


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3507
DorKa napisał(a)

Tak tam będzie rabata najprawdopodobniej z korą bo grys przy kostce w przyszłości to za dużo będzie. Wiesz Madzia ja tez się nie upieram,żeby coś tam sadzić. Ew przy furtce myślałam,żeby tak łyso nie było a jak wysypię ten tłuczeń to sama wiesz jaka robota z ew.sadzeniem potem..

Napisałaś, że trudno łopatę wbić.
Skoro nawet łopaty się wbić nie da to miejsce przy furtce raczej nie bardzo się nadaje na jakieś nasadzenia.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
DorKa 07:45, 21 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Mary napisał(a)

Napisałaś, że trudno łopatę wbić.
Skoro nawet łopaty się wbić nie da to miejsce przy furtce raczej nie bardzo się nadaje na jakieś nasadzenia.

Zgadza się Marysiu ale tylko w miejscach widocznych na zdjęciach, czyli tam gdzie nie udało mie sie wykopać darni. Tam gdzie przekopałam była sama trawka Ale może faktycznie zostanę przy większym kole i nie będę już kombinować z dodatkowymi nasadzeniami.. Muszę to dobrze wszystko przemyśleć bo jak już rozrzucę ten grys to będzie po ptokach A skoro zdecydowałam sie juz na całościowe rewolucje to nie chce zrobić kolejnej prowizorki do poprawki za rok.
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 07:46, 21 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
mrokasia napisał(a)
Dorka, Ty mnie tu nie rób takich niespodzianek!!! W ogóle nif skojarzyłam, że zakręcony to Twój ogród .


a nie jest zakręcony ??? Najważniejsze,że trafiłaś
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 08:39, 21 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Dziewczyny narysowałam we frontowym lawendę z bukszpanem i łyso tam okrutnie Macie pomysł co tam dać jeszcze czy zmniejszyć jednak koło ?

____________________
Dorka Zakręcony ogród
iwka 08:45, 21 lis 2017


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
a nie chcesz w środek kulek lub stożków? trawki jakieś, frontowa to coś by pasowało. Anima ma coś podobnego na froncie
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Kasia_CS 08:47, 21 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
iwka napisał(a)
a nie chcesz w środek kulek lub stożków? trawki jakieś, frontowa to coś by pasowało. Anima ma coś podobnego na froncie


I pomiędzy jakieś trawki
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
DorKa 09:16, 21 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
iwka napisał(a)
a nie chcesz w środek kulek lub stożków? trawki jakieś, frontowa to coś by pasowało. Anima ma coś podobnego na froncie

No właśnie wracam od niej. Kulki byłyby i trawki jak najbardziej. Dzieki
____________________
Dorka Zakręcony ogród
eVka 09:21, 21 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
DorKa napisał(a)
Dziewczyny narysowałam we frontowym lawendę z bukszpanem i łyso tam okrutnie Macie pomysł co tam dać jeszcze czy zmniejszyć jednak koło ?


Jeśli lawendę to takie koło lawendowe, czyli cała powierzchnia wolna w lawendzie w obwódce z buxa i drzewko pośrodku, o coś takiego:
https://pl.pinterest.com/pin/473159504574842606/

lub ta druga wersja ja Iwonka pisze i tez Ci pisałam, kulki, stożki trawka
____________________
DorKa 09:21, 21 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Kasia_CS napisał(a)


I pomiędzy jakieś trawki

Jesteście jednogłośne z trawkami widzę . I dobrze
taka kolejność będzie ok ? : obwódka, lawenda, kulki z trawkami pomiędzy ?
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 09:23, 21 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
effka napisał(a)

Jeśli lawendę to takie koło lawendowe, czyli cała powierzchnia wolna w lawendzie w obwódce z buxa i drzewko pośrodku, o coś takiego:
https://pl.pinterest.com/pin/473159504574842606/

lub ta druga wersja ja Iwonka pisze i tez Ci pisałam, kulki, stożki trawka


Boskie to koło ale wtedy jakieś niewielkie drzewko jak na tej inspirce. Miłorząb może ?

Która wersja lepsza na front ?
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies