Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród ponad miarę - czyli trudne początki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród ponad miarę - czyli trudne początki

DariaB 12:03, 23 wrz 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3051
Moje świecznice w tym roku jakieś dziwne są, wypuszczają młode liście a starsze im zasychają. Nie wygląda na to żeby chciały kwitnąć. Rdest super!
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Martka 19:15, 23 wrz 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Ajko, możesz też rozważyć na front ambrowca szczepionego Gumball. To bezproblemowe drzewko i pięknie się przebarwia.
Rdest pięknie urósł. Jestem ciekawa tego bodziszka Rosemoor, jak Ci będzie rósł i kwitł.
Bardzo dużo się u Ciebie dzieje przez cały sezon. Super!
ajka 21:14, 23 wrz 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3973
Judith napisał(a)
Aaaaaa. Ja sadziłam 3 wiosną, urosły, ale są bardziej rozproszone i takiego efektu - póki co - nie ma .
Sądząc, że Twoje to jeden krzaczek przestraszyłam się, że swoje zbyt blisko siebie posadziłam .


Judith wychodzi na to, że moje są za blisko Zobaczymy co będzie się działo wiosną Wiedziałam, że się zagęszczą, ale nie że tak szybko
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
ajka 21:16, 23 wrz 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3973
DariaB napisał(a)
Moje świecznice w tym roku jakieś dziwne są, wypuszczają młode liście a starsze im zasychają. Nie wygląda na to żeby chciały kwitnąć. Rdest super!


DariaB u mnie też podsychają stare liście. Kwitnieniem mocno mnie zaskoczyły.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
ajka 21:19, 23 wrz 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3973
Martka napisał(a)
Ajko, możesz też rozważyć na front ambrowca szczepionego Gumball. To bezproblemowe drzewko i pięknie się przebarwia.
Rdest pięknie urósł. Jestem ciekawa tego bodziszka Rosemoor, jak Ci będzie rósł i kwitł.
Bardzo dużo się u Ciebie dzieje przez cały sezon. Super!


Martka myślałam o ambrowcu już wcześniej, tylko jak to wszystko rozmieścić, żeby było ładnie. Bodziszka Rosemoor wyczaiłam na ogrodowisku. Bardzo ładny jest i wysoki. Mam nadzieję, że u mnie też się sprawdzi.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
ajka 22:03, 23 wrz 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3973
Nie chce ktoś jagód kamczackich? Rozrosły się, a jagód tyle co kot napłakał, nie mam na nie miejsca, moja ziemia chyba za ciężka dla nich, u teściowej na piaskach rosną i owocują dużo lepiej. Są chyba 4 sztuki, odmiany zapylające się. Mam ochotę je wywalić. Wymienię albo sprzedam całość. Ale ze względu na wielkość w grę wchodzi tylko odbiór osobisty.

____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
ajka 20:50, 25 wrz 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3973
U nas odbyło się pierwsze wędzenie. Wędzarnia jeszcze nie wygląda, ale już działa Pychota Wędzilismy boczuś i schab.

____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
ajka 16:15, 01 paź 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3973
Trawiasta ma swój najlepszy czas teraz



____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
ajka 16:22, 01 paź 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3973
Usunięty bajzel z boku budynku. Na wiosnę planuję posadzić tu bambusy.



Na końcu działki w miejscu kompostownika eM postawił składzik ze starych palet.



Z czasem się go pomaluje i posadzi jakieś pnącze. Może podpowiecie jakie.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
ajka 16:28, 01 paź 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3973
Tu też będzie działo na wiosne





Rabata z szałwiami też będzie do przerobienia. Nie podoba mi się jak brzydnie jesienią. Muszę coś innego posadzić pod różami.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies