Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród ponad miarę - czyli trudne początki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród ponad miarę - czyli trudne początki

ajka 21:37, 04 paź 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3980
Poranny widoczek z salonu



Zawilce świecą z daleka



____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
ajka 21:39, 04 paź 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3980
Basieksp napisał(a)


Ostatnio polędwiczki były i pstrągi a teraz pekluje się szynka i schab ale ten będzie robiony w szynkowarze, też smacznie wychodzi a Wasze wędzonki, naprawdę ładnie wyglądają, zaskoczyłaś mnie, że to pierwszy raz, wyszły super no smaku nie ocenię ale naprawdę ładnie wyglądają


Następnym razem też spróbujemy polędwiczek. Szynka podobno nie jest łatwa w przygotowaniu. Ale pstrąg to dopiero musi być mistrzostwo
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
ajka 21:41, 04 paź 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3980
Roocika napisał(a)
Wędliny wyglądają smakowicie!

Rabata trawiasta teraz gwiazdorzy.

Fajnie działacie.


Wielkie dzięki.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Martka 12:14, 05 paź 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Zacytowałabym dokładnie te same zdjęcia które wybrała Judith. Tzw. kawał rabaty, dopiero z czasem zrozumiałam, że rabata nie może być wąska, jeśli chcemy się po niej wiele spodziewać. Fajne masz oczekiwania od tego miejsca. Podziwiam efekt, a ogrom pracy swoją drogą.

Wędzarnia super i efekty wędzenia także. Rzadko jem wędliny, ale jeśli już, to nie te przemysłowe. Na szczęście mam szwagra pasjonata Strona wizualna da się bez problemu dopracować, zdrowie ważniejsze
Agatorek 12:03, 06 paź 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Ależ tu pyszności pokazałaś , aż ślinka cieknie .

Świetnie wyglądają rabaty, ta duża z huśtawką i trampoliną jest naprawdę super. I powstała w sezon, brawo Wy!

Fajnie, że będzie nowe kółko w przedogródku, bardzo tam pasuje.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Roocika 12:08, 06 paź 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
ajka napisał(a)
Poranny widoczek z salonu



Zawilce świecą z daleka





Powiem Ci, że kapitalnie to wygląda.
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
ajka 20:59, 06 paź 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3980
Martka napisał(a)
Zacytowałabym dokładnie te same zdjęcia które wybrała Judith. Tzw. kawał rabaty, dopiero z czasem zrozumiałam, że rabata nie może być wąska, jeśli chcemy się po niej wiele spodziewać. Fajne masz oczekiwania od tego miejsca. Podziwiam efekt, a ogrom pracy swoją drogą.

Wędzarnia super i efekty wędzenia także. Rzadko jem wędliny, ale jeśli już, to nie te przemysłowe. Na szczęście mam szwagra pasjonata Strona wizualna da się bez problemu dopracować, zdrowie ważniejsze


Masz rację, wąskie rabaty na dodatek są trudne w aranżacji, wolę szerokie, z rozmachem, a pamiętam jak na początku bałam się planować szersze rabaty niż na szerokość żurawki W tym roku stwierdziliśmy, że nie ma sensu cykać po kawałku rabaty rok po roku, bałam się tego wielkiego przedsięwzięcia, ale daliśmy radę.

A wędzarnia okropna, ta niebieska beczka działa mi na nerwy, ale w przyszłym roku zadziałamy i będzie super. Najważniejsze teraz, że działa.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
ajka 21:01, 06 paź 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3980
Agatorek napisał(a)
Ależ tu pyszności pokazałaś , aż ślinka cieknie .

Świetnie wyglądają rabaty, ta duża z huśtawką i trampoliną jest naprawdę super. I powstała w sezon, brawo Wy!

Fajnie, że będzie nowe kółko w przedogródku, bardzo tam pasuje.


Widzisz, planowanie na kartce szło kiepsko, ale w rzeczywistości wyszło super Nie lubię rysować A dodatkowe kółko w przedogródku już od dłuższego czasu chodzi mi po głowie.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
ajka 21:02, 06 paź 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3980
Roocika napisał(a)


Powiem Ci, że kapitalnie to wygląda.


Dziękuję, w porannym słoneczku wszystko fajnie wygląda. Tylko tego słoneczka ostatnio bardzo mało, ale podobno ma być lepiej.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
ajka 21:06, 06 paź 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3980
Troszkę jesiennych kolorków jeszcze:

Ambrowiec kolorów nabiera od góry. Jakoś nie kojarzyłam, że on się przebarwia na czerwono.





Jabłoń rajska



Klon Red Sunset, dopiero zaczyna



Podobnie dąb błotny

____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies