Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

mrokasia 10:28, 09 wrz 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
U mnie spadło ale niewiele. W nocy może z dwie godziny padało. Niby mokro tym bardziej, że cały czas leciutko mży ale przypuszczam, że głębiej to nadal sucho jest. Dobre i to ale liczyłam na więcej.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Nowa12 10:29, 09 wrz 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Wiolka5_7 napisał(a)


Tak myślę
A to te co u siebie tak tępisz? Ups! ciekawe jak u mnie będą rosły
Tak piękne są,dlatego się skusiłam


U mnie rosły w szybkim tempie. Aż za szybkim bo zaczęły mi włazić w inne rośliny a miałam zaledwie 2 maciupkie sadzonki. Ja miałam różowe Prinz Heinrich. Pomyślałam że je przesadzę i chwilowo dałam do donic ale jak widzę jak mi teraz odrastają na tej rabacie wszędzie, nawet z malutkiego kawałka korzenia, pod innymi roślinami też mimo uporczywego wyrywania to jednak chyba już nie będę ich sadzić chyba żebym miała dla nich oddzielną rabatę do szybkiego zadarniania .
A takowej póki co nie mam.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Wiolka5_7 10:42, 09 wrz 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
Helen napisał(a)
Wreszcie u mnie. Porządnie.

Super!
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 10:42, 09 wrz 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
Mirka napisał(a)

Wiolu u mnie lało całą noc i to nieźle
Extra !
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 10:43, 09 wrz 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
mrokasia napisał(a)
U mnie spadło ale niewiele. W nocy może z dwie godziny padało. Niby mokro tym bardziej, że cały czas leciutko mży ale przypuszczam, że głębiej to nadal sucho jest. Dobre i to ale liczyłam na więcej.


Ja nie sprawdzalam ziemi ,ale wszystko pełne , więc lało nieźle. Wiadomo na tą szuszę co jest to i tak kropla w morzu ale dobre i to.

Coś jeszcze na weekend podają
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 10:46, 09 wrz 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
Nowa12 napisał(a)


U mnie rosły w szybkim tempie. Aż za szybkim bo zaczęły mi włazić w inne rośliny a miałam zaledwie 2 maciupkie sadzonki. Ja miałam różowe Prinz Heinrich. Pomyślałam że je przesadzę i chwilowo dałam do donic ale jak widzę jak mi teraz odrastają na tej rabacie wszędzie, nawet z malutkiego kawałka korzenia, pod innymi roślinami też mimo uporczywego wyrywania to jednak chyba już nie będę ich sadzić chyba żebym miała dla nich oddzielną rabatę do szybkiego zadarniania .
A takowej póki co nie mam.


Widać warunki miały u Ciebie idealne ,skoro tak się rozrastały

Zobaczymy u mnie jakie będą miały tempo. Tam co posadziłam te różowe ,to w sumie mają pole do popisu,bo tam werbena i Red baron też szaleją a jeśli ten biały przy ławce będzie szalał do wkopię blachę
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
anuska2507 13:32, 09 wrz 2022


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2568
Też nie byłam świadoma, że te zawilce są takie ekspansywne i kupiłam Honorine Jobert, na szczęście tylko jedną sadzonkę i jeszcze nie zdążyłam jej posadzić chyba też dam ogranicznik albo zadołuję w doniczce.
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
mrokasia 14:09, 09 wrz 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
No ja mam nadzieję, że u mnie się rozrosną te zawilce . Może nie będę ich przeklinać .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Wiolka5_7 17:41, 09 wrz 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
anuska2507 napisał(a)
Też nie byłam świadoma, że te zawilce są takie ekspansywne i kupiłam Honorine Jobert, na szczęście tylko jedną sadzonkę i jeszcze nie zdążyłam jej posadzić chyba też dam ogranicznik albo zadołuję w doniczce.


Ten mój biały to chyba właśnie ten HJ. Ja zobaczę za rok jak się rozrosną
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 17:42, 09 wrz 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
mrokasia napisał(a)
No ja mam nadzieję, że u mnie się rozrosną te zawilce . Może nie będę ich przeklinać .


Ha ha, no jestem ciekawa jak nam będą rosły moje na wjazdowej mają pole do popisu ,więc czemu nie ?
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies