Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

jolanka 08:12, 11 lip 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Uściskaj ode mnie te piękne grzybki ogrodowe

Lilie masz Aniu obłędne. Widziałam tez u anabuko cała kolekcję. Liliowe dziewczyny jesteście


____________________
jolanka ogród z uśmiechem
anabuko1 08:13, 11 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23471
anpi napisał(a)
I ty młwisz,że masz mało lili ??
Piękne je masz.
A jak nowych dojdzie tyle.To będzie liliowy cały ogród
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Ewa777 10:58, 11 lip 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18387
Lilie, róże i ostróżki zachwycają Fajne te Twoje grzybki w ogrodzie Taki ogród sprawia im pewnie dużo radości Kolorowe ptaszki też ciekawe
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
violaskom 11:12, 11 lip 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
anpi napisał(a)

To proszę jeszcze płotkowe widoczki


O matko! Jak z bajki! Mogę się gapić na to cały dzień. Aż mnie kusi, żeby wymienić płot!
____________________
Viola Ogród kwiatowy
gogo 21:09, 11 lip 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
anpi napisał(a)
Teraz pokaże Wam jak wygląda rabatka wzdłuż wjazdu( "wjazdowa")
Posadziłam tam róże Hansestandt Rostock, miskanty ML. czosnki i jeżówki( miały być białe, a siewki okazały się różowe) Tymczasem jest tam też trawa Mayesty( słabsza niż w tamtym roku).Przez zimną wiosnę siewki za długo przestały w domu i na tarasie. Męczyły się bidulki w małych doniczkach i potem targane chłodnymi wiatrami i deszczem - słaby rok dla nich Ale dzięki temu zmieściły się jeszcze na tej wąskiej rabacie




W tę i z powrotem...


Aniu, zostawiam milion zachwytów, tak masz cudnie
Mój płotek jeszcze niegotowy, ciągle pada i nie mam jak zrobić warsztatu na zewnątrz
Narazie będę podziwiać Twój i to tak ukwiecony
Co to za czosnki?, bardzo ciekawe, może bym się skusiła i posadziła za trawami [nie będzie widać liści].
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
anpi 00:12, 12 lip 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8105
anabuko1 napisał(a)

Piękne

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
AniazUroczyska 03:49, 12 lip 2020

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Aniu, masz jakiś sposób na ostróżki,że u Ciebie tak stoją na baczność, nie pokładają się?
Gosialuk 16:09, 12 lip 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Jakie piękne ostróżki. Takie mają gęste kwiatostany. To jakaś odmiana?
Ślicznie na każdym kroku. Róża na płocie zachwyca.
Grzybki urocze.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Urszulla 18:37, 12 lip 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21786
Zdjęcia płotkowe jak z pierwszej strony gazetki ogrodniczej a ta żółta róża fajnie szaleje kolorkami. W tym roku na zimne dni róże też robiły popisy kolorystyczne w rozkwitających pąkach, szczególnie edenka.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
anpi 16:50, 16 lip 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8105
gogo napisał(a)


Aniu, zostawiam milion zachwytów, tak masz cudnie
Mój płotek jeszcze niegotowy, ciągle pada i nie mam jak zrobić warsztatu na zewnątrz
Narazie będę podziwiać Twój i to tak ukwiecony
Co to za czosnki?, bardzo ciekawe, może bym się skusiła i posadziła za trawami [nie będzie widać liści].

Grażynko, te czosnki to Purple Sensation. Fajnie wyglądają z trawami.Niestety towarzyszą im jako już przekwitłe. Trawy też nie za bardzo kryją im liście , bo są jeszcze niewysokie, przynajmniej u mnie miskant LM. Tak czosnki mi kwitły 15 maja.

Ciekawa jestem Twojego płotku. Powodzenia z pogodą!
U nas też często pada. Nawet teraz mamy zlewę. Ale przez moją piaszczystą ziemię przelatuje wszystko jak przez sito i po słonecznym dniu prawie śladu deszczu nie widać.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies