Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

Roocika 13:37, 19 sie 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Aniu, trochę nadrabiam u Ciebie pisanie, bo podglądam regularnie
Piękne miałaś lilie, liliowce cudne masz jeżówki.
Łączka też się pięknie prezentuje.
U mnie moc gołych ślimaków, objadają wszystko, u kwitnących jeżowek lubią zjadać płatki Żarłoki
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Urszulla 22:37, 19 sie 2021


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
anpi napisał(a)
Lilie posadzone w romantycznym kąciku, zamiast różowe okazały się być żółte. Albo ja coś pomyliłam sadząc, albo cebulki były źle były oznaczone. Po przekwitnięciu je przeniosę. Pachną oszałamiająco i mają piękne, pełne kwiatostany.


Mam taką lilię. Czy ona się rozrasta w kępie? Jeżówek zazdroszczę.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
basia3012 21:32, 20 sie 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9452
Aniu, przepiękne widoki u Ciebie. I jeżówki jakie dorodne, nie mam ich u siebie.
Ciekawa jestem czy ta płasko łodygowa lilia już zakwitła. Jak oglądam jej zdjęcie to moja była taka sama. Oczekiwania moje były wobec niej duże a potem jak zakwitła to były to takie zwykłe kwiaty jak u każdej lilii. I było ich 3 szt.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
SlonecznyOgrod 12:33, 21 sie 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Przepięknie masz w ogrodzie Aniu
Clematisów masz całkiem sporo, i widać już duże bo wysoko na podporach siedzą, a jak tam tegoroczne się mają?
Ja niedawno kupiłam 3
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
anpi 13:17, 23 sie 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
inka74 napisał(a)
przepięknie wygląda twój ogród ale to odbicie w lustrze jest boskie. Idealna kompozycja. Zachwycam się całością ogrodu.

Odbicie w w lustrze zmienia się oczywiście wraz z widokami w ogrodzie, Ale te lilie świetnie się zgrały z białymi dodatkami i kompozycja mnie też zachwyciła
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 13:23, 23 sie 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
Basieksp napisał(a)
Podoba mi się ta kolorowa łączka te bordowe szkarłaty robią fajne tło dla delikatnych kosmosów

Szarłaty były zasiane po całej łączce , ale te brzeżne wyrosły pięknie , nawet do 2m , a te w środku maleństwa , lub w ogóle nie dały rady.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Agania 13:29, 23 sie 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
anpi napisał(a)

Ta jeżówka to Green Twister. Nawet udało mi się ją rozmnożyć z nasion.
Też mocny marek z Ciebie
Na dobranoc łączka- kolorych snów!


Niesamowicie Aniu z tymi szarłatami...diabelsko pięknie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
anpi 13:34, 23 sie 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
gogo napisał(a)


Aniu, skorupkowe też mam i ogryzły mi paprocie
Ale nagusów mam nawet już nie na setki, a tysiące i cieszę się, że nie jedzą wszystkiego, bo bym nic w ogrodzie nie miała.

Piękna ta kompozycja, właściwie to u Ciebie wszystko współgra ze sobą, a ja z przyjemnością oglądam


Dziś znów deszcz, więc pełzaczy na pewno przybędzie, w okolicy widziałam sunące chodnikiem( wzdłuż pobliskich pól i nieużytków) tabuny grubych rudasów, więc i u mnie mogą pojawić się niebawem...fuuuj!!!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 13:44, 23 sie 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
Lubię też te biało zielone spokojne niewielkie kompozycje, ale w większości kolor u mnie to jest to co mnie właśnie energetyzuje!!!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Alija 13:59, 23 sie 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
anpi napisał(a)
Lubię też te biało zielone spokojne niewielkie kompozycje, ale w większości kolor u mnie to jest to co mnie właśnie energetyzuje!!!

Łączka z kosmosami i szarłatami bardzo energetyczna, fantastyczna.
Twoje białe zakątki mnie zachwyciły, metalowa, biała bramka, miodzio, cudnie.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies