Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

anpi 00:27, 02 sty 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8160
Maj jest miesiącem w którym robię chyba najmniej zmian na rabatach Wszystko świeże... szkoda zaczepiać...???



____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 00:55, 02 sty 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8160
Ale jednak przypomniałam sobie o zmianie na koniec maja. Przybyła kolejna pergola i nowe nasadzenia przy niej clematisy i złotokap, w pobliżu niewielkie roszady w rabacie, by w jej linii nasadzenia tworzyły wyższe piętro(co jeszcze nie jest zbyt widoczne)


Zdjęcie przypomniało mi też o ratowaniu podgryzionej przez karczownika jabłoni rajskiej. Ciekawe jak przetrwa tą zimę i jak w tym roku ruszy, czy zakwitnie?
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 01:24, 02 sty 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8160
Maj cieszył nie tylko kwiatami, ale świeżymi ziółkami, sałatami i innymi nowalijkami w warzywniaku i pierwszymi ogóreczkami w tunelu oraz zapowiedź pomidorków

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Kordina 12:17, 02 sty 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4746
Jestem niezmienną miłośniczką Twojego ogrodu
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Anda 12:30, 02 sty 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33495
Piękny maj, piękne zdjęcia, czekam na ciąg dalszy
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Alija 15:38, 02 sty 2023


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8795
Piękne zdjęcia, miło popatrzeć i powspominać pierwszą połowę roku. Ślicznie u ciebie.
Czekam na wspominki z kolejnych miesięcy.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
anpi 00:01, 03 sty 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8160
Kordina napisał(a)
Jestem niezmienną miłośniczką Twojego ogrodu

Jak miło!!!
Dla Ciebie niebieskości z przełomu maja i czerwca
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 00:09, 03 sty 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8160
Anda napisał(a)
Piękny maj, piękne zdjęcia, czekam na ciąg dalszy

Czerwiec Ewo dedykuję Tobie, bo to różany miesiąc u mnie, a Tobie mój ogród wiele zawdzięcza


____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 00:23, 03 sty 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8160
Alija napisał(a)
Piękne zdjęcia, miło popatrzeć i powspominać pierwszą połowę roku. Ślicznie u ciebie.
Czekam na wspominki z kolejnych miesięcy.

Dzięki! Dziś już pewnie nie za dużo powspominamy, ale spróbuję...
Bodziszki, kocimiętki i róże - uwielbiam!


____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 00:56, 03 sty 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8160
Czerwiec i lipiec to miesiące które obfitowały w ogródkowe spotkania, odwiedziłam co najmniej osiem ogrodów i kilka szkółek
Dziewczyny!(i ich mężowie)Przy okazji tych wspomnień dziękuję za zaproszenia, a także transport i towarzystwo (tu słowa wdzięczności również dla osobistego męża, także za wyrozumiałość i cierpliwość) !!!
To świetny czas pełen śmiechu, rozmów, porad, wielu pięknych doznań wzrokowych i smakowych, wymiany wiedzy, doświadczeń,inspiracji a także roślinek, czas dzielenia się radościami i wsparcia w porażkach ogrodowych Wielki ładunek pozytywnej energii!!! Świetnie poznać się na żywo z Ogrodowiskowymi ludźmi, których łączy wspólna pasja
Dziękuję też za miłe wizyty w moim ogrodzie Dla wszystkich ode mnie piękne piwonie!
Z wyprzedzeniem kolejnych zmian powiem, że cała ich karpa i sąsiedniej, powędrowała jesienią w inne miejsce...pod białe pergole z różami. Ciekawa jestem czy zakwitnie w tym sezonie, jak spodoba im się nowe miejsce???



____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies