Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

Basiap 05:45, 06 sty 2023


Dołączył: 02 sty 2021
Posty: 57
Witaj Aniu! Odwiedzam Twój wątek już dłuższy czas. Fotorelacja z 2022 to bajka, pracy wykonałaś ogrom, przesadzanie, kupowanie, przesadzanie przesadzanie..., skąd ja to znam? Z fot najbardziej urzekł mnie listopad to moje kolory i klimaty. Brawo, gratulacje!!!
____________________
Basiap k/Lublina
Napia 18:57, 06 sty 2023


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
anpi napisał(a)

Najbardziej mnie martwi, że ta biel mocno zielenieje i znów przydałoby się odnawiać. Teraz i wiosną jest to bardziej widoczne, bo później zarasta roślinami


Efekt jest niesamowity. Moje pergole są ciemnobrązowe i na pewno takiego wrażenia nie robią
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
anpi 23:37, 06 sty 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
Ania111 napisał(a)
witam ,
ojejku ile śniegu
piękne widoczki

Z resztkami tamtego śniegu jeszcze przedwczoraj walczyłam(polewałam wodą by wydostać bukszpanową kulkę) Nie wiem, czy da się ją doprowadzić do jako takiej formy
Podobnie mam załatwione kulki berberysowe, ale te powinny w miarę szybko odrosnąć, trochę krócej je przytnę. A berberysy dodatkowo były zmaltretowane przez ćmę.

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 00:58, 07 sty 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
Basiap napisał(a)
Witaj Aniu! Odwiedzam Twój wątek już dłuższy czas. Fotorelacja z 2022 to bajka, pracy wykonałaś ogrom, przesadzanie, kupowanie, przesadzanie przesadzanie..., skąd ja to znam? Z fot najbardziej urzekł mnie listopad to moje kolory i klimaty. Brawo, gratulacje!!!

Witam Cię Basiu! Miło, że się ujawniłaś Cieszę się, że zaglądasz, fajnie wiedzieć, że ktoś czyta i ogląda te moje przeważnie nocne relacje ogródkowe. Codzienne obowiązki i praca nie pozwalają mi na dzienną dłuższą tu bytność, najwyżej na chwilowe zaglądnie. A w sezonie ogród jest moim oczkiem w głowie, ciągle go udoskonalam na swój sposób, choć oczywiście Ogrodowisko jest wielką inspiracją i motorem do prac
Jesień w tym roku była naprawdę barwna, a ciepła pogoda pozwoliła długo cieszyć się tymi kolorami. Próbowałam więc tak modyfikować i uzupełniać nasadzenia, by ogród jak najdłużej cieszył swoim widokiem. Wiem, że można to też osiągnąć zimozielonymi, ale na ich dużą ilość mam za mały ogród, a ogólnie za cięciem nie przepadam. Drzew, też posadzić dużo nie mogę, bo mocno zacienię ogród, więc postawiłam na byliny i trawy dłużej ozdobne jesienią Oby w tym roku jesień znów była taka sprzyjająca wybarwieniom!
A jaki Ty Basiu masz ogród, pochwalisz się nam? Przymierzasz się do założenia wątku? A póki co możesz jakieś fotki wstawić u mnie
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 01:03, 07 sty 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
Napia napisał(a)


Efekt jest niesamowity. Moje pergole są ciemnobrązowe i na pewno takiego wrażenia nie robią

Lubię tą biel w ogrodzie, ale jednak na niej bardziej widać upływ czasu ogólnie mówiąc
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Basiap 05:50, 07 sty 2023


Dołączył: 02 sty 2021
Posty: 57
Hej Ania! Jak Ty się kładziesz to ja już się budzę hihi.
Epizod z wątkiem między wiewiórkami już miałam i póki co nie planuję. Mój ogród jest duży i mam na czym szaleć, jeśli pozwoliłaś to coś pokażę


____________________
Basiap k/Lublina
Kasiapod 08:28, 07 sty 2023

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1010
Aniu dziękuje za nazwę ciemiernika (u Wioli). Pięknie w twoim ogrodzie
____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
inka74 08:47, 07 sty 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Przepiękne podsumowanie sezonu. Delektuję się.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
anpi 18:10, 07 sty 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
Basiap napisał(a)
Hej Ania! Jak Ty się kładziesz to ja już się budzę hihi.
Epizod z wątkiem między wiewiórkami już miałam i póki co nie planuję. Mój ogród jest duży i mam na czym szaleć, jeśli pozwoliłaś to coś pokażę



Tak, nocny marek ze mnie Przez to rano wstaję jak za karę A jak mogę to śpię do południa
Fajnie zobaczyć Twój ogród,tym bardziej, że jest już co oglądać
Krzewy i drzewa spore i piękne róże
I na tawiastym wątku Cię znalazłam, masz też już ich trochę i ładne okazy
A w Ogrodowisko jakoś tak się wsiąka, że czas niewiadomo kiedy umyka
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 23:52, 07 sty 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
Kasiapod napisał(a)
Aniu dziękuje za nazwę ciemiernika (u Wioli). Pięknie w twoim ogrodzie

Drobiazg Dzięki!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies