Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

Basieksp 14:20, 06 mar 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10328
I ja się nabrałam myślałam, że taki skarb wykopałaś
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Ewa777 20:45, 06 mar 2023


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Czytam, ze sezon został oficjalnie otwarty
Fajną macie grupkę. Sekator czekoladowy rewelacyjny
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Rojodziejowa 21:02, 06 mar 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8672
Też się dałam nabrać! Ale to chyba nabierają się te, które takich widoków doświadczyły na własne oczy
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Szymka 21:07, 06 mar 2023


Dołączył: 20 lut 2021
Posty: 881
anpi napisał(a)
Za oknem zima, a w sercu maj...!!!
Dzisiejszy dzień mimo zimowej aury upłynął pod hasłem : Nowy sezon ogródkowo - spotkaniowy uważamy za otwarty!!! Można nawet powiedzieć, że wstęga została przecięta Na dowód musi wystarczyć to zdjęcie i może kilka potwierdzających głosów...!?

Pierwszy w tym roku grupowy spacer po moim, jeszcze zaspanym zimowo ogrodzie i spotkanie przy kawie, ciasteczku i nie tylko, już tradycyjnie w Imbryczku Bardzo dziękuję uczestnikom za solidną dawkę śmiechu i pozytywnej energii!!!
Jak fajnie spotkać się z ludźmi z tą samą pasją i zainteresowaniami!
Czas upłynął nam jak zwykle za szybko i mam nadzieję, już niedługo na spotkania w cieplejszych okolicznościach ogródkowych


Aniu super było. I spacer po zaśnieżonym ogrodzie też Baterie naładowane , cierpliwie czekamy na wiosnę

Mąż już pewnie zatopił siekacze w sekatorze
____________________
Kasia , okolice Lublina Ogród ciągłych zmian
Urszulla 22:25, 06 mar 2023


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21874
Po zimie to każdy sekator zardzewiały nawet czekoladowy????
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Agatorek 00:26, 07 mar 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Rojodziejowa napisał(a)
Też się dałam nabrać! Ale to chyba nabierają się te, które takich widoków doświadczyły na własne oczy


Hahaha, do tej pory niektóre się jeszcze nie odnalazły
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
anpi 00:53, 07 mar 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Agatorek napisał(a)
Piszesz, że słodki, a wygląda na zardzewiały

Tunel wysprzątany celująco! Teraz tylko trzeba czekać na wiosnę

Jak dostałam ten sekator to byłam pewna, że zardzewiały!!! Że Agapant sprezentowała mi do mini kolekcji, jaką mam na domku narzędziwym


Coś dłuży się to czekanie na wiosnę!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 01:02, 07 mar 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Kordina napisał(a)
Czekoladowy sekator wymiata

Zrobił naprawdę duże wrażenie! Tak realistycznie wygląda, że raczej nie mogliśmy uwierzyć, że to czekolada jak Aga powiedziała A dobrze, że powiedziała bo dość nieostrożnie zabrałam się do oglądania i mogłam połamać podczas rozwijania Było nas ośmioro i każdy myślał, że to rdzewiaczek
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 01:12, 07 mar 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Makao napisał(a)
Haha a to czekoladowy senator
Ja pomyślałam że znalazłaś zagubione nożyce na tym spacerku ogrodowym i tak Ci zardzewiały
A wiesz czemu tak pomyślałam?
Bo ja tak znajduję narzędzia. A to mąż gdzieś zostawi i zapomni a to syn. I potem po zimie często coś znajduje. Ostatnio znalazłam śrubokręt.
eM przyszedł do domu i pyta - a gdzie ten śrubokręt był że tak zardzewiał? - W ogrodzie na ławce kochanie zostawiłeś

I co to ludzie nie wymyślą ...no nie? Żeby czekoladowy sekator? Przecież ogrodnikowi to nawet żal zjeść!! A jeszcze taką modną - zardzewiałą ozdobę ogrodową!?

Również zdarzają mi się takie zardzewiałe znaleziska, i nawet sztućce zaśniedziałe w kompostowniku
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Makao 06:25, 07 mar 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4317
anpi napisał(a)

I co to ludzie nie wymyślą ...no nie? Żeby czekoladowy sekator? Przecież ogrodnikowi to nawet żal zjeść!! A jeszcze taką modną - zardzewiałą ozdobę ogrodową!?

Również zdarzają mi się takie zardzewiałe znaleziska, i nawet sztućce zaśniedziałe w kompostowniku

Hmm a mi giną namiętnie łyżeczki. Może odruchowo wrzucam do odpadów kompostowych.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies