Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

Alija 21:39, 17 mar 2023


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8756
Pięknie prezentują się ciemierniki w donicach.
U nas też podobna temperatura w nocy, jak u Ciebie, w dzień było ładnie, słonecznie, ale dość chłodno.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
anpi 10:57, 18 mar 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8151
We wtorej14.03 wstawiłam patyczki hortensji Melba do odstanej wody ( na wschodnim oknie)-tak jak radziła Muszelka.
Dziś sobota 18.03. na łodyzkach miejscowo widoczna jest biała jakby pianka, mamnadzieję, że to w tych miejscach pokażą się korzonki Zaczęły też wypuszczać listki z oczek nad wodą.

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Muszelka 13:16, 18 mar 2023


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
Aniu, nie musisz skracać "patyczkow".

Zmień wodę. Pokrusz do każdego słoiczka troszkę węgla aktywowanego (tabletki na biegunkę).
Korzonki wyrastają z białych wypusteczek, nie z "pianki". Chyba jeszcze za wcześnie, ale na dwóch pierwszych zdjęciach, jakby już coś na łodyżkach (pod wodą) zaczynało się dziać.

Czego z całego serca Ci życzę i kibicuję
____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
Makao 15:23, 18 mar 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4081
Też uderzyłam w kwiaty domowe ale philodendron przyszedł z jednym żółtym liściem i a zielistka z czarnymi plamkami i nie wiem czy się martwić czy nie
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Magleska 19:24, 18 mar 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
Aniu fajne zakupy kwiatowe lista prac wykonanych i do wykonania ....wow -powinnam też zacząć spisywać ,to co mam do zrobienia

obserwuję eksperyment z patykami szkoda ,że już wszystkie ścięłam- nie mam patyków do eksperymentu

Buziaki

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
anpi 23:56, 18 mar 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8151
Alija napisał(a)
Pięknie prezentują się ciemierniki w donicach.
U nas też podobna temperatura w nocy, jak u Ciebie, w dzień było ładnie, słonecznie, ale dość chłodno.

I taka pogoda nadal się utrzymuje, do tego jeszcze wieje mroźny wiatr
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Basieksp 09:25, 19 mar 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10247
Zakupy domowych, bardzo fajne one też bardzo cieszą, szczególnie gdy na ogród zbytnio nie można wychodzić by działać ja mam coś tam u siebie, ale mam z nimi problem, bo trochę po macoszemu je traktuję jak sezon ogrodowy się zaczyna
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Anda 10:10, 19 mar 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33434
Patyczki hortensji prezentują sie obiecująco
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gosialuk 22:07, 19 mar 2023


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5263
Aniu zielistkę odseparuj i zastosuj jakiś oprysk grzybobójczy. Ja tak sobie kiedyś załatwiłam inne rośliny takim chorym nabytkiem.
Druga Aniu - sporo podziałałaś. Ciemierniki białe bardzo lubię.
Czy wybierasz się na targi do Jasionki? Ja wolałabym w niedzielę.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
anpi 00:29, 20 mar 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8151
Muszelka napisał(a)
Aniu, nie musisz skracać "patyczkow".

Zmień wodę. Pokrusz do każdego słoiczka troszkę węgla aktywowanego (tabletki na biegunkę).
Korzonki wyrastają z białych wypusteczek, nie z "pianki". Chyba jeszcze za wcześnie, ale na dwóch pierwszych zdjęciach, jakby już coś na łodyżkach (pod wodą) zaczynało się dziać.

Czego z całego serca Ci życzę i kibicuję

Ok. Tak zrobię

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies