Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

anpi 20:30, 15 kwi 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Alija napisał(a)


Aniu, śliczna ta wiosenna rabatka, dopiero początek kwietnia, a tu taka bujna roślinność.
Muszę pochwalić ozdoby świąteczne, piękne.
Ciekawa jestem, jak będzie wyglądał placyk.

Tak, ta rabatka o każdej porze roku mnie zadowala, ale teraz najwięcej tu kwitnących, potem zdobi bardziej liśćmi, bo funkie, paprocie, liście ciemierników, brzegiem trawy.
Dziękuję za pochwały
A co do placyku , to sama jestem ciekawa, czy dobrze to sobie wymyśliłam, z pomocą i główkowaniem dziewczyn oczywiście
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 20:34, 15 kwi 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Roocika napisał(a)
Piękny placyk się szykuje! Z tymi pracami, co się same rozmnażają świetnie Cię rozumiem.

Chociaż tutaj można liczyć na zrozumienie i wyrozumiałość
A wiosna u mnie coraz bardziej kolorowa...

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 20:36, 15 kwi 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Basieksp napisał(a)
Noo te mirabelki dają popis, a jak tam musi być gwarno od pszczół

Na pewno pszczółki pracują, choć nie podchodziłam bliżej. A dzisiaj deszczowa pogoda.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 20:53, 15 kwi 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Dziś mam lenia przez ten deszcz, dziś tylko jakieś pranie, obiad, jakieś drobne porządki, po południu szybki przelot przez szkółkę z córką, sprawdzałyśmy dla niej czy mają Pisardii albo Nigy szczepione na 160- 170cm( nie mają, jak ktoś wie gdzie są to proszę o namiar)
Mam jeszcze kilka wiosennych obrazków, to zobaczcie jak było wczoraj, bo po deszczu mam nadzieję, że będzie zieleniej od listków na drzewach i krzewach



____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Magleska 20:53, 15 kwi 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18739
Ania Cierpliwie poczekam na taras
wiosna już na całego -kolorowo ,tak jak lubię
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
anpi 20:58, 15 kwi 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Madziu, dobrze,że jesteś. Specjalnie dla Ciebie zrobiłam kilka fotek. Uprzedzam, że okna nie myte po malowaniu i jeszcze nawet do końca nie pobielone.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
jolanka 21:00, 15 kwi 2023


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Aniu, nie umiesz się nudzić. Też jestem ciekawa nowego tarasu i placyku. Trochę czasu mi zajmie nadrobić u wszystkich zaległości. U mnie jeszcze niewiele kwitnie, jednak zimniej i wegetacja rusza później.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
anpi 21:09, 15 kwi 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Tu widać nowe okna, zamiast barierki pełna obudowa i nowe płytki. teraz taras zmienił sie wyglądem bardziej w ...oranżerię częściowo zabudowaną?... pokój ogrodowy?...nie wiem jak to nazwać!?

Tu masz zbliżenie na deseczki zabudowy i podłogę, jeszcze bez fugi.


____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 21:45, 15 kwi 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
jolanka napisał(a)
Aniu, nie umiesz się nudzić. Też jestem ciekawa nowego tarasu i placyku. Trochę czasu mi zajmie nadrobić u wszystkich zaległości. U mnie jeszcze niewiele kwitnie, jednak zimniej i wegetacja rusza później.

Wstawiłam kilka fotek tarasu, ja nie mogę się doczekać aby go przystroić A na placyk trzeba czekać Mam nadzieję, że może w sezonie zechcesz zobaczyć na żywo!?



____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Magleska 21:51, 15 kwi 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18739
Aniu super ten taras nie chciałby Twój Em zabudować mojego tarasu też mi się marzy taki pokój ogrodowy kiedyś narazie poukładałam drzewo kominkowe jako ścianę
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies