Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

Makao 13:43, 11 kwi 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4125
Ależ pięknie masz. Ta ceglana ściana obłędna. Moje marzenie taką cegłę mieć u siebie.
A w domu jakże romantycznie i delikatnie. Cudnie
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Kordina 15:32, 11 kwi 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4746
Makao napisał(a)
Ależ pięknie masz. Ta ceglana ściana obłędna. Moje marzenie taką cegłę mieć u siebie.
A w domu jakże romantycznie i delikatnie. Cudnie

Podpisuję się 4 łapkami pod tym co napisałaś cudnie
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Basieksp 15:33, 11 kwi 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10261
Ja też zawsze zachwycam się tą ścianą ceglaną fajnie można ją dekorujesz, w zależności od nastroju, pory roku
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
anpi 17:52, 11 kwi 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8161
Makao napisał(a)
Ależ pięknie masz. Ta ceglana ściana obłędna. Moje marzenie taką cegłę mieć u siebie.
A w domu jakże romantycznie i delikatnie. Cudnie

Dzięki!
Trochę zmieniłam aranżację przy murku i nawet udało mi się dodać akcent świąteczny. Zmotywowała mnie poprawa pogody w ostatniej chwili na Święta.
W domu jak zwykle nie mogę obejść się bez tych wszystkich ozdóbek. W tym roku dodałam do zieleni i złota pudrowy róż i zrobiło się romantycznej!? Zamierzenie było: wiosennej!!! Nie dawałam go każdej dekoracji by nie przesłodzić





____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Mgduska 10:38, 12 kwi 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
anpi napisał(a)
Pozostając jeszcze chwilę w klimacie Świąt, życzę by ta płynąca z nich radość i nadzieja nas nigdy nie opuszczała


Aniu, życzenia biorę do siebie i odwzajemniam
U Ciebie klimat piękny i na stole, i w ogrodzie.
Ciemierników mam podobną ilość i też jeszcze parę w planach One nie tylko pasują do siebie nawzajem, ale wyglądają dobrze ze wszystkim, co teraz z ziemi wyłazi - nawet z żółtymi narcyzami. Mam fajne hiacynty w koszyczku przed domem, takie jaśniutkie, maślane, po sezonie chcę je posadzić przy ciemnych ciemiernikach.
____________________
Sałatka pokrzywowa
anpi 11:09, 12 kwi 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8161
Kordina napisał(a)

Podpisuję się 4 łapkami pod tym co napisałaś cudnie

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 11:30, 12 kwi 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8161
Basieksp napisał(a)
Ja też zawsze zachwycam się tą ścianą ceglaną fajnie można ją dekorujesz, w zależności od nastroju, pory roku

Wiesz, że lubię wszelkie dekoracje, choć nie zawsze jest czas je zmieniać
Ciągle myślę jak trochę zmienić nasadzenia przed murkiem, by cały sezon były atrakcyjne, a tam wąskie rabatki i latem patelnia, bo to str południowa i nie tak łatwo!
Za murkiem jest cień, tu wiosną królują przebiśniegi, krokusy, ciemierniki, prymulki, żonkile,czosnki, potem hosty, paprocie , a brzegiem rozchodniki , jeżówki i trawy.

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 11:37, 12 kwi 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8161
Mgduska napisał(a)


Aniu, życzenia biorę do siebie i odwzajemniam
U Ciebie klimat piękny i na stole, i w ogrodzie.
Ciemierników mam podobną ilość i też jeszcze parę w planach One nie tylko pasują do siebie nawzajem, ale wyglądają dobrze ze wszystkim, co teraz z ziemi wyłazi - nawet z żółtymi narcyzami. Mam fajne hiacynty w koszyczku przed domem, takie jaśniutkie, maślane, po sezonie chcę je posadzić przy ciemnych ciemiernikach.

Dobry pomysł z tymi hiacyntami, może wykorzystam też, bo przy tych ciemnych ciemiernikach aż prosi się o coś jasnego. Wg mnie super wyglądają z narcyzami, czy jasnymi prymulami w rzeczywistości nawet lepiej niż na zdjęciu. Kremowe hiacynty będą więc też świetne!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
dominka 15:51, 12 kwi 2023


Dołączył: 21 sie 2014
Posty: 598
Aniu cudne dekoracje świąteczne. Stół apetyczny i bez potraw
I ogród kwitnie wiosennie.
Czekamy na słoneczko, po deszczach wszystko ruszy jak szalone ♥♥♥
____________________
Aga- Zielony AZYL
Ewa777 17:20, 12 kwi 2023


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18456
Dekoracje piekne i w domu, i w ogrodzie
Dziekuję za życzenia świąteczne
Mi co roku najbardziej podoba sie ta obwódka z prymulek. To był dobry pomysł
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies