Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

Basieksp 23:43, 15 kwi 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10343
Też mi się ten taras podoba pasuje do całego ogrodu, te okna nadają mu taki fajny, przytulny klimat romantycznie, nastrojowo
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
nicol21 00:08, 16 kwi 2023


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10350
Bardzo fajne wiosenne widoki!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Kordina 09:44, 16 kwi 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4749
Ale cudne różne nowości u Ciebie, super!
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
anabuko1 12:59, 16 kwi 2023


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23593
anpi napisał(a)
Madziu, dobrze,że jesteś. Specjalnie dla Ciebie zrobiłam kilka fotek. Uprzedzam, że okna nie myte po malowaniu i jeszcze nawet do końca nie pobielone.

No super to już wygląda Aniu.
Tearz będzie tam długo ciepełko.
Wiosnę masz cudną.
Te ilości szafirkowe, hiacyntowe, pierwiosnkowe i inne
przyciągają wzrok i budzą uśmiech
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anpi 22:02, 16 kwi 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Magleska napisał(a)
Aniu super ten taras nie chciałby Twój Em zabudować mojego tarasu też mi się marzy taki pokój ogrodowy kiedyś narazie poukładałam drzewo kominkowe jako ścianę

Dzięki, dzięki! Wygląd tarasu to jest wypadkowa naszych wyobrażeń jak ma wyglądać i na co na stać. Ale i tak się cieszę! Będzie łatwiej utrzymać na nim porządek( mam nadzieję!), bo ta falista pleksa na starych sztachetkach i plastikowe obrzeże rabatowe przybite dołem oraz plamiący się schodowy gres z zagłębieniami już mnie męczyły wizualnie i w przy myciu.
Madziu, moje podanie o remont tarasu eM rozpatrywał ze trzy lata conajmniej! A wykonanie jak widzisz trwa ( trochę z pomocą syna i moją( malowałam belki na suficie, zamawiałam okna)...mam nadzieję, że w rok się zakończy - OBY!!!( początek był w czerwcu ubiegłego roku, zostało więc jakieś półtora miesiąca) Dodam jeszcze, że z wygodnej kanapy w salonie na taras eM ma jakieś trzy metry a do twojego tarasu jest ciut dalej( około 500km)...
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 22:52, 16 kwi 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Basieksp napisał(a)
Też mi się ten taras podoba pasuje do całego ogrodu, te okna nadają mu taki fajny, przytulny klimat romantycznie, nastrojowo

Okienka ogólnie fajne, ale z zewnątrz taras teraz wygląda mało tarasowo, ale cóż musieliśmy się nawiązać zabudową do istniejącej konstrukcji, by nie podnosić sobie kosztów i ilości pracy. Pewnie lepiej by wyglądał gdyby okna były wyższe, a zabudowa niższa. Ale jakoś oswoimy ten wygląd, trochę zaraz zasłoni go pnącze mini kiwi
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 22:59, 16 kwi 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
nicol21 napisał(a)
Bardzo fajne wiosenne widoki!

No! W końcu wiosna!!!
Ziółka zielenieją, rzodkiewka z tunelu już do schrupania!


W warzywniaku posiane pierwsze warzywka. Dodałam do gleby hydrożel pylisty, mam nadzieję, że pomoże w utrzymaniu wilgoci i plony będą lepsze.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 23:12, 16 kwi 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Kordina napisał(a)
Ale cudne różne nowości u Ciebie, super!

Na ten sezon już nie planuję większych zmian, trzeba dokończyć co zaczęte. Ale małych korekt, czy mini nowinek nie wykluczam
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 00:57, 17 kwi 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
anabuko1 napisał(a)

No super to już wygląda Aniu.
Tearz będzie tam długo ciepełko.
Wiosnę masz cudną.
Te ilości szafirkowe, hiacyntowe, pierwiosnkowe i inne
przyciągają wzrok i budzą uśmiech

Tak, w chłodniejsze dni też można będzie posiedzieć na tarasie, ale najważniejsze, że gdy będzie gorąco, można pootwierać na około taras i wpuścić dużo świeżego powietrza. A i na ogród będę miała lepszy widok niż przez pleksę A najważniejsze, że jest odświeżony
Aniu wpadnij na wiosenną kawkę
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Kordina 18:29, 17 kwi 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4749
anpi napisał(a)

No! W końcu wiosna!!!
Ziółka zielenieją, rzodkiewka z tunelu już do schrupania!


O widzę, że też stworzyłaś szachownicę z ziółkami, fajnie wygląda
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies