Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

anpi 11:27, 05 kwi 2024


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Chyba za duży tam cień dla supertunii i wolałabym coś czego nie trzeba codziennie podlewać W sezonie nie jest tam łatwy dostęp z konewką. A supertunie nie przepadają za zimną wodą z węża.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anabuko1 18:33, 05 kwi 2024


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
anpi napisał(a)

Czyli tak jak lubię




Jaka już ta twoja wiosna kolorowa, bogata i piękna Aniu.
Piękne kolory hiacyntów. Mi trochę przepadło. Zzarlo je coś ??
Bratki, szafirki. Pięknie już się prezentują .
Wiosna z dnia na dzień piękniejsza. Masz wrażenie Aniu , że w tym roku inne rośliny idą szybciej ?
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anpi 20:40, 05 kwi 2024


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Wszystko już teraz biegusiem się rozwija. Bardzo się cieszę, mimo, że z pracami jeszcze nie jestem wyrobiona.
Trochę szybciej niż w ubiegłym roku, ale wtedy długo było zimno.
W całym ogrodzie pachną hiacynty, ale nie jest to tak nachalny zapach jak jestw domu czasami z tylko jednego Będę ich jeszcze dokupować bo u mnie się sprawdzają. Choć w kółku w tamtym roku też mi wyginęło sporo. Ale to tulipanów kwitnie mi coraz mniej, same liście. Przenoszę je teraz na warzywniak, niech przyrastają imcebulki i niech kwitną albo nie, kiedy chcą
Kwitną brzoskwinie, ciekawe, czy będzie choć kilka na tych młodych drzewkach?


____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Alija 21:39, 05 kwi 2024


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8864
anpi napisał(a)

Dzięki


Aniu, piękne kolory, zresztą nie tylko ten zestaw mi się podoba, niebieskości też cudne.
Słodkości świąteczne bardzo apetyczne.
Ja też jeszcze nie skończyłam wszystkich prac w ogrodzie, chociaż w tym roku było wyjątkowo dużo ciepłych dni
i można było je zacząć wcześniej. Ale też się cieszę, fajnie, że już doczekaliśmy się wiosny.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Rumianka 17:46, 06 kwi 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
Pięęęknie wiosna udekorowała Twoje rabaty...tylko podziwiać, a mnie czeka walka z podagrycznikiem...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
ryska 20:45, 07 kwi 2024


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11639
Bardzo pięknie u Ciebie. Biel architektury tak ładnie podkreśla urok roślin, że zatrzymuje wzrok na dłużej.
Także zabawiłam tu trochę
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
anpi 21:38, 07 kwi 2024


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Alija napisał(a)


Aniu, piękne kolory, zresztą nie tylko ten zestaw mi się podoba, niebieskości też cudne.
Słodkości świąteczne bardzo apetyczne.
Ja też jeszcze nie skończyłam wszystkich prac w ogrodzie, chociaż w tym roku było wyjątkowo dużo ciepłych dni
i można było je zacząć wcześniej. Ale też się cieszę, fajnie, że już doczekaliśmy się wiosny.

Tak w końcu możemy znowu cieszyć się słońcem, zielenią i kolorami i zapachem kwiatów, śpiewem ptaków i żabimi koncertami ( mam po sąsiedzku staw)
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 21:44, 07 kwi 2024


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Rumianka napisał(a)
Pięęęknie wiosna udekorowała Twoje rabaty...tylko podziwiać, a mnie czeka walka z podagrycznikiem...

U mnie też się pojawiły pojedyncze egzemplarze, chyba dostał mi się w prezencie z irysami. Zwalczam na bieżąco jak tylko ujrzę jakiś listek, to wkopuję się głębiej, by usunąć w całości.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Agatorek 23:04, 07 kwi 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13362
anpi napisał(a)

Dzięki


Świetny zestaw kolorystyczny ❤️
I późniejsze niebieskości na tle zieleni, cudownie
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Rumianka 12:47, 08 kwi 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
Mnie też ta fotka wpadła w oko...jest tu cudnie...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies