Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Metamorfoza- nowy ze starego

Pokaż wątki Pokaż posty

Metamorfoza- nowy ze starego

eVka 21:00, 23 kwi 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Zaglądnęłam do Twojego ogrodu i zostałam. Super zmiany, piekny wielki rodek i cis. Również pociągnęłabym rabatę na prawo w literkę L.
Sosny uwielbiam i rozumiem doskonale że jej bronisz. Wiem, że śmiecą igliwiem ale to igliwie tworzy taki leśny klimat. Dla mnie super.
Masz mega zdolnego męża, taki warzywnik to nie lada wyczyn. Szukam gotowych skrzyń warzywnych i takie wypasione jak Twoje są bardzo drogie.
Pozdrawiam i będę zaglądać.
____________________
Magleska 22:26, 23 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18720
bardzo fajnie wyszła ta rabata .....i tez bym pociągnęła ją tak jak dziewczyny radza
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
daszum 00:38, 24 kwi 2018


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4395
Widzę fajną, geometryczną rabatkę. No i fajne skrzynie widzę.
Oj napracowałaś się nad eM
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
Rejzi 09:03, 24 kwi 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
effka napisał(a)
Zaglądnęłam do Twojego ogrodu i zostałam. Super zmiany, piekny wielki rodek i cis. Również pociągnęłabym rabatę na prawo w literkę L.
Sosny uwielbiam i rozumiem doskonale że jej bronisz. Wiem, że śmiecą igliwiem ale to igliwie tworzy taki leśny klimat. Dla mnie super.
Masz mega zdolnego męża, taki warzywnik to nie lada wyczyn. Szukam gotowych skrzyń warzywnych i takie wypasione jak Twoje są bardzo drogie.
Pozdrawiam i będę zaglądać.


Bardzo mi miło
Sosny też uwielbiam. To był nie przemyślany zakup, wiem że może w oczy gryźć, ale szkoda było ją wyrzucić a przesadzić też nie bardzo jest gdzie. Główna zaletą jest to że osłania nas przed tymi wąskimi oknami, ktore sa dosłownie naprzeciw jadalni. Mężu jak się do pracy weźmie to potrafi cuda tworzyć. Dlugo po sklepach chodziliśmy ale te skrzynie im ładniejsze tym droższe- i za co? Parę desek??

____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
Rejzi 09:06, 24 kwi 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
Magleska napisał(a)
bardzo fajnie wyszła ta rabata .....i tez bym pociągnęła ją tak jak dziewczyny radza


Dziękuję no to teraz będę musiała coś wymyśleć ma tę boczną rabate, bo za dużo mi się podoba najlepiej jeden gatunek ahhhj
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
Rejzi 09:07, 24 kwi 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
daszum napisał(a)
Widzę fajną, geometryczną rabatkę. No i fajne skrzynie widzę.
Oj napracowałaś się nad eM


No hy hy ale było warto. Dziękuję ze wpadłaś
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
Rejzi 09:31, 24 kwi 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
Może ma ktoś fajny pomysł na tą rabatę ?
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
Rejzi 14:11, 24 kwi 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
nicol21 napisał(a)


Wspomniałam o pnących bo u rodziców 2 krzaki mają z 15lat jeśli nie więcej i udaje nam się je utrzymać w ryzach, parę razy miały większe cięcie i to zupełnie nie w sezonie cięć róż bo jak akurat byłam w PL [ok, nie w trakcie kwitnienia] i wg mnie są do opanowania. Gałązki oraz kwitnienie skupia się w górnej części i tak do metra to są dosłownie 3-4 dość grube pnie i tyle - stąd propozycja że coś na dole musi być i że mogą wyrosnąć na taką wysokość żeby zagospodarować górną część ogrodzenia.
Ale nie wmawiam, jak kto lubi i woli

w swoim małym ogródku mam 2 eden rose oraz jubilee celebration i to chyba 4 rok i będzie i jakoś aż tak duże nie są.


Jeszcze pomyślę nad tymi różami. Mam tam bluszcz który powoli pnie się na płot. W pracy mam roze okrywowe i powiem szczerze, że ich widok ten mnie trochę zniechęcił. Zima wyglądają fatalnie a teraz mnóstwo zielska pomiędzy nimi rośnie.. Może dlatego sceptycznie jestem nastawiona
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
Wiolka5_7 18:09, 24 kwi 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20616
Bardzo fajna rabata wyszła, lubię proste linie
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Rejzi 13:18, 25 kwi 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
Wiolka5_7 napisał(a)
Bardzo fajna rabata wyszła, lubię proste linie


Naprawdę? Jejku jak mi miło też lubię proste linie. Tak mi na samym początku Danusia poradziła i już na nic innego bym się nie zdecydowała
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies