Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Metamorfoza- nowy ze starego

Pokaż wątki Pokaż posty

Metamorfoza- nowy ze starego

Rejzi 23:24, 19 maj 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
effka napisał(a)
Łubin to wspomnienie dzieciństwa, trochę niewidocznym za tą kulą oświetleniową a jest taki cudny.


Jeżeli by tam został to kule przedstawię w inne miejsce. Gdy zobaczyłam te kolorowe kwiaty w sklepie to sentyment mi się uruchomil i tak jak mowisz-wspomnienie z dzieciństwa mmm... Cieszę się że znowu wróciła na moda na łubiny.
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
mar_za 18:35, 20 maj 2018


Dołączył: 03 sie 2013
Posty: 740
Witaj,
zauważyłam, że zmagasz się z podobnymi problemami jak ja. Widokiem na ogromne budynki. I też mam miniaturowy ogród.
Ja ze starego ogrodu zostawiłam drzewa owocowe, aby mnie zasłaniały. To też nie jest najszczęśliwsze rozwiązanie.

Rozumiem twoje dylematy
____________________
Marzena- Mus owocowy w miejskiej dżungli
Rejzi 15:13, 21 maj 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
mar_za napisał(a)
Witaj,
zauważyłam, że zmagasz się z podobnymi problemami jak ja. Widokiem na ogromne budynki. I też mam miniaturowy ogród.
Ja ze starego ogrodu zostawiłam drzewa owocowe, aby mnie zasłaniały. To też nie jest najszczęśliwsze rozwiązanie.

Rozumiem twoje dylematy


Cieszę się że zajrzałas do mnie
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
Rejzi 15:21, 21 maj 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633

Łubin trafił jednak obok drzewek owocowych.
Jaskrawe turzyce dla kontrasu z żurawkami. Za tą kulą po lewej planuje jakąś hortensje ale o mniejszym pokroju, jakie możecie mi polecić? Takie żeby wielki krzaczor nie wyrósł?
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
makadamia 15:24, 21 maj 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Bobo lub Little Lime
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Rejzi 15:30, 21 maj 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
makadamia napisał(a)
Bobo lub Little Lime

Dzięki
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
Rejzi 15:53, 21 maj 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633

Stali lokatorzy Uwielbiam ich śpiew i podziwiam za odwagę, gdyż z ogromną satysfakcją prowokują moją psine.
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
Magleska 21:07, 21 maj 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18485
no i bardzo ładnie Ci idzie

pod grujecznikiem jedynie bym zrobiła rabatę .....
a w skrzyni warzywnej masz busz ....co dobrego tam rośnie ?
a i klony zapomniałam pochwalić -śliczne są .....widziałam ostatnio takie i one potrafią mieć wielką koronę .....ale to chyba dobrze ,bo pozasłania Ci trochę te budynki

bardzo ładnie tworzysz .....
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Rejzi 21:53, 21 maj 2018


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
Magleska napisał(a)
no i bardzo ładnie Ci idzie

pod grujecznikiem jedynie bym zrobiła rabatę .....
a w skrzyni warzywnej masz busz ....co dobrego tam rośnie ?
a i klony zapomniałam pochwalić -śliczne są .....widziałam ostatnio takie i one potrafią mieć wielką koronę .....ale to chyba dobrze ,bo pozasłania Ci trochę te budynki

bardzo ładnie tworzysz .....


Jejku dziękuję się napatrzam na ogrodowisko i w kompleksy wpadam :-/
No nad rabatą od grujecznikiem dalej myślę. Mam zadatki do bycia kokoszka i wszystko bym najchętniej gdzieś wepchnela heh.. w warzywniaku głównie sałaty, rucole, botwinkę, mietke i zioła mam. Nie jest zbyt dużo miejsca to się busz robi. A klony cały czas oczyma mierzę i rozmyślam na ile nas zasłonia. Póki co w tych budynkach nikt nie mieszka. Było paru zainteresowanych ale nadal cicho sza... cóż ich obejście i ogrody nie powalaja. Oby nikt tam nie zamieszkal hyhy
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
DorKa 09:32, 22 maj 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
jaki ładny ten łubin Ja bobo mam i są bardzo fajne. Zwarte gęstę i obsypane kwiatami I co w końcu z grujecznikową ? Będzie rabata ?
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies