Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Metamorfoza- nowy ze starego

Pokaż wątki Pokaż posty

Metamorfoza- nowy ze starego

Rejzi 11:19, 24 mar 2021


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
LIDKA napisał(a)
Bardzo ciekawy wątek. Masz mały ogródek ale śliczny. Zaciekawiła mnie historia z sosną. Mój ślubny przez 2 lata tak bronił daglezji
3 m wykopana i przywieziona na taczce od sąsiada. A w tym roku sam stwierdził wywalamy daglezję. szczęka mi opadła.

Twoje klony są śliczne - mam 2 czerwone ale bede jeszcze dosadzać.

Powodzenia w ogrodowaniu w nowym sezonie. Izdrowka dla Was wszyskich.
zapisuję się na podglądanie.



Miło mi i dziękuję
Jeszcze daleka droga przede mną żeby było ładnie. Z klonów jestem najbardziej zadowolona. Są bezproblemowe i nie sądziłam że aż tak szybko będą rosły. Nie mogę się doczekać jakimi przyrostami mnie w tym roku zaskoczą.
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
Rejzi 11:32, 24 mar 2021


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
daszum napisał(a)
Szybciutko nadrobiłam braki i jestem na bieżąco
Jestem zaskoczona, że Twoje klony tak szybko rosną. Mam 5 różnych odmian klonów i rosną raczej wolno, może to wynika z mojej słabej gleby


Miło mi, sama jestem w szoku że tak rosną. Były sadzone w 2018 jako chude zapałki i tak przytyły. Nie mam pojęcia dlaczego tak jest, może faktycznie gleba u ciebie słaba hmm
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
Rejzi 19:19, 24 mar 2021


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633


Dzisiaj przyjechały deski na taras, jestem przeszczesliwa. Wreszcie będzie czysto i schludnie. Stare płytki są okropne, ciągle brud się w nich osadza a przy każdym lepszym deszczu brud odbija sie na szybach.
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
LIDKA 19:33, 24 mar 2021


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 6884
To czekamy na fotorelację.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Agatorek 22:19, 24 mar 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Będzie, będzie się działo ...
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
maksimini 07:40, 25 mar 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 302
Tereska, z jakiego drzewa te deski na taras?
____________________
Kasia - Mały podmiejski...lubię grzebać w ziemi i wyrywać chwasty
Gardenarium 07:45, 25 mar 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
To nie drewno, to raczej plastik?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Rejzi 12:34, 25 mar 2021


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
Tak Danusia ma rację, to są deski kompozytowe. Szefowa ma dobre oko
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
nicol21 07:01, 26 mar 2021


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Fajnie, że się uaktywniasz.

o cisy zapytaj w wątku cisowym.

Kiedyś kupiłam 4 cisy wczesną wiosną kopane. Jeden padł po roku, drugi po chyba 3 latach a nawet miał przyrosty. Dwa nadal rosna i oby rosły dalej! Ale te Twoje to za małe na kopane, choć i bacatta widziałam z gołym korzeniem więc kto wie!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Rejzi 14:53, 26 mar 2021


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
nicol21 napisał(a)
Fajnie, że się uaktywniasz.

o cisy zapytaj w wątku cisowym.

Kiedyś kupiłam 4 cisy wczesną wiosną kopane. Jeden padł po roku, drugi po chyba 3 latach a nawet miał przyrosty. Dwa nadal rosna i oby rosły dalej! Ale te Twoje to za małe na kopane, choć i bacatta widziałam z gołym korzeniem więc kto wie!


Już pytałam ale konkretnie dalej nic nie wiem. Przypuszczam że to zamieranie pędów będzie, pod korą robi się różowa warstwa..
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies