Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

popcorn 10:42, 10 wrz 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171


Madzia, buziaczki!!!
____________________
Mój nowy ogródek
yolka 11:46, 10 wrz 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Nikita napisał(a)
Przydrepciłam piwniczkę oglądnąć. Na razie wygląda nie źle. Będę kibicowała. Pokazuj kolejne fotki.
A ma myszy...koniecznie kot z wbudowaną aplikacją "polowanie na myszy" !!! A najlepiej dwa koty!

kotka musi być, kot leniwy
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
sylwia_slomc... 12:32, 10 wrz 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
yolka napisał(a)

kotka musi być, kot leniwy

Nie zgadzam się mieliśmy niezwykle łownego kocurka
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
popcorn 12:35, 10 wrz 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Jeszcze żeby żywił się podagrycznikiem to byłoby ekstra haha

póki co, niekompletny wniosek o pozwolenie na budowę został złożony. Brak mapki do celów projektowych z podpisami i pozwoleniami, masakra. Brak płyty fundamentowej i rysunków i zestawienia materiałów.

Wobec czego w tym tygodniu prócz pracy zajmuję się jedynie ściganiem tauronu o przyłącze. 1,5 roku jakie mi dali to straszne przegięcie zwłaszzca że słup mam na działce... a dokumentacja gotowa dla poprzedniego właściciela...

wysłałam do ich umowe, to samo do gazowni, czekam na reakcję
____________________
Mój nowy ogródek
nicol21 11:00, 13 wrz 2018


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10283
nono, ale piwniczka. kurcze, głeboko! a będzie przysypana? i co zrobisz od strony drzwi? jakies specjalne termo żeby temp była w miarę stała?
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
popcorn 12:07, 13 wrz 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Piwniczka jest wkopana w zbocze, teraz juz przysypana ziemią. Planuję frontową ścianę obłożyć kamieniem. Orzech osłania ją od południa, drzwi są od zachodu i osłonięte zboczem naprzeciwko - tam jest górka z lasem za moją działką. Głęboko? Jest na poziomie dołu działki, wgryziona w zbocze jak chciałam Mam nadzieję będzie dobrze. Jak nie, to będę myśleć dalej.

miłego dnia
____________________
Mój nowy ogródek
AgataP 12:54, 13 wrz 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Piwniczka jak ta lala, ja miałam pod domkiem gospodarczym ale zasypałam, bo zalewała się wodą, nie było wentylacji.
Wystarczy mi spiżarnia nie ogrzewana Ale dobrze pamiętam smak zimnej oranżady wyciągniętej z takiej ziemianki u Babci...
____________________
Z Pszenicznej...
popcorn 13:55, 13 wrz 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Agatko, mam nadzieję że będę zadowolona. To w sumie niepotrzebny wydatek jak na razie. Ale jak nie zrobię teraz to potem też nie bo nie byłoby jak wjechać. No i przynajmniej coś się zadziało na działce. Teraz długo będzie cicho

buziaki!
____________________
Mój nowy ogródek
AgataP 14:57, 13 wrz 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
popcorn napisał(a)
Agatko, mam nadzieję że będę zadowolona. To w sumie niepotrzebny wydatek jak na razie. Ale jak nie zrobię teraz to potem też nie bo nie byłoby jak wjechać. No i przynajmniej coś się zadziało na działce. Teraz długo będzie cicho

buziaki!


Jak to cicho, słyszę wszak jak śliwki jeszcze się na drzewie bujają zebrałaś już wszystkie? przetwory apetyczne zrobiłaś
____________________
Z Pszenicznej...
popcorn 14:59, 13 wrz 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Reszta śliwek została na drzewie, spadnie i zgnije. Masakra I tak nie ma tego komu jeść, więc robię żeby postawić na półce Jakieś ciasto upiekę w zimie pewnie.

pozdrawiam, Agatko!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies