Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

popcorn 14:18, 18 wrz 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Miskanty Gracilimus, zieloną hakone, po 20 szt, hosty dla Magdy, 4 rodzaje bodziszków po 10 doniczek, pojedyńczą werbenę i brunnerę w odmianach i tyle
____________________
Mój nowy ogródek
14:19, 18 wrz 2018
popcorn napisał(a)
Miskanty Gracilimus, zieloną hakone, po 20 szt, hosty dla Magdy, 4 rodzaje bodziszków po 10 doniczek, pojedyńczą werbenę i brunnerę w odmianach i tyle


no to bodziszki jakie ..bo to mnie interesuje z tego dobra co wymieniłas
popcorn 14:35, 18 wrz 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Sprawdzę i napiszę I rozchodniki czerwone
____________________
Mój nowy ogródek
yolka 07:58, 19 wrz 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Szerszej piwniczki nie musisz mieć, po bokach możesz mieć węższe półki, przynajmniej wszystko będzie widoczne, a na ścianie na wprost możesz zrobić szeroką półkę np. na długość dużej skrzynki. Jestem "ciotka dobra rada" ale na pewno sama zrobisz najlepiej, masz głowę do takich rzeczy - podziwiam Cię
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
popcorn 09:38, 19 wrz 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Jola, dziękuję za rady, po to to wklejam tutaj żebyście doradzały Oczywiście zrobię po swojemu i jak wyjdzie ale ciesze się że mówicie jak to zrobić

Na razie nic się nie dzieje, ścigam projektantkę i geodetę, nadal nie mam fundamentów policzonych...

miłego dnia!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 10:47, 19 wrz 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
eee_taam napisał(a)


no to bodziszki jakie ..bo to mnie interesuje z tego dobra co wymieniłas


Geranium `Johnson’s Blue` Bodziszek mieszańcowy
Geranium x cantabrigense `Lohfelden` Bodziszek kantabryjski
Geranium x magnificum Bodziszek wspaniały

____________________
Mój nowy ogródek
12:17, 20 wrz 2018
popcorn napisał(a)


Geranium `Johnson’s Blue` Bodziszek mieszańcowy
Geranium x cantabrigense `Lohfelden` Bodziszek kantabryjski
Geranium x magnificum Bodziszek wspaniały



ciekawa jestem jak sie beda sprawowować

ja kupiłam Max Frei aż 1szt ...na testy interesuje mnie niski zadarniajacy kwitnacy od wiosny do jesieni
popcorn 12:31, 20 wrz 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Gdzie Justynko, u nich? Są tu w okolicy jakieś szkółki które mają bodziszki w ogóle? hmm
____________________
Mój nowy ogródek
19:03, 20 wrz 2018
popcorn napisał(a)
Gdzie Justynko, u nich? Są tu w okolicy jakieś szkółki które mają bodziszki w ogóle? hmm


Bodziszki i większość bylin w internecie nabywam ale to loteria ...zazwyczsj przychodzi byle co ...tyle ze byliny szybko rosna to realizuje ten wariant ...allegro i inni
Agania 09:05, 21 wrz 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Karolina na nowych włościach...gratuluję piwniczki super wyszła
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies