Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

08:46, 07 wrz 2018
nie mogę się pokapować z tą piwniczką wejscie od której strony świata jest?

taka piwniczka to skarb
popcorn 09:09, 07 wrz 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Od lasu, na dole działki, od zachodu, w większości w cieniu będzie. Od drogi najdalszy punkt na działce, w dołku, w dół. Komu jak komu ale Tobie najłatwiej sobie wyobrazić bo tam byłaś od drogi nie widać nawet tej kupy piachu obok

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
09:34, 07 wrz 2018
popcorn napisał(a)
Od lasu, na dole działki, od zachodu, w większości w cieniu będzie. Od drogi najdalszy punkt na działce, w dołku, w dół. Komu jak komu ale Tobie najłatwiej sobie wyobrazić bo tam byłaś od drogi nie widać nawet tej kupy piachu obok

pozdrawiam!


tak sobie to własnie wyobrażałam już się odnalazłam

popcorn 09:40, 07 wrz 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
ok


Strasznie mi przykro że mam ogradzać tam, to fajnie wygląda jako otwarta przestrzeń właśnie... tyle że zwierzaki... heh. Planuję jak najniższe ogrodzenie, 125 cm panel zielony/czarny? Plus podmurówka, na tyle żeby nie przelazły sarny, zające i reszta, ale żeby nie zasłaniać widoku... I tak będzie zasłonięty :/
____________________
Mój nowy ogródek
09:49, 07 wrz 2018
popcorn napisał(a)
ok


Strasznie mi przykro że mam ogradzać tam, to fajnie wygląda jako otwarta przestrzeń właśnie... tyle że zwierzaki... heh. Planuję jak najniższe ogrodzenie, 125 cm panel zielony/czarny? Plus podmurówka, na tyle żeby nie przelazły sarny, zające i reszta, ale żeby nie zasłaniać widoku... I tak będzie zasłonięty :/


coś wymyślisz i bedzie dobrze

wazne że nie odpuszczasz i suniesz do przodu.


przez ciebie piwniczka mi się marzy ale szczęsliwie nie ma gdzie
popcorn 09:58, 07 wrz 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
haha za płotem, pod lasem?
____________________
Mój nowy ogródek
sylwia_slomc... 10:05, 07 wrz 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
popcorn napisał(a)
ok


Strasznie mi przykro że mam ogradzać tam, to fajnie wygląda jako otwarta przestrzeń właśnie... tyle że zwierzaki... heh. Planuję jak najniższe ogrodzenie, 125 cm panel zielony/czarny? Plus podmurówka, na tyle żeby nie przelazły sarny, zające i reszta, ale żeby nie zasłaniać widoku... I tak będzie zasłonięty :/

Na sarny chyba za nisko, One wysoko skaczą
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
popcorn 10:09, 07 wrz 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Z podmurówką będzie 155 cm, chciałabym żeyb to wystarczyło
____________________
Mój nowy ogródek
Pszczelarnia 11:35, 07 wrz 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
popcorn napisał(a)
Z podmurówką będzie 155 cm, chciałabym żeyb to wystarczyło


Nie wystarczy.

Fajna ta piwniczka.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 11:38, 07 wrz 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
roma2 napisał(a)
(...)
[b]Pszczółko
, rozumiem dylematy słowne, ale tu, to po prostu "skrót myślowy" (piszę jak polityk brrrr). Oznacza li i tylko, takie działania w ogrodzie, by nie lać bezmyślnie chemii, dbać o glebę, dbać o pożyteczne stworzenia. Nie szkodzić, a pomagać . Globalnie wiem, że nie wiem, ale na swoim skrawku ziemi, zawsze to "coś".
Przepraszam i uciekam.

Edit: na forum są wątki np: ekologiczna uprawa ogrodu i każdy kto tam kliknie wie od razu czego szukać, a warto!


O dziękuję w imieniu również mojego skrawka ziemi.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies