Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

09:59, 25 wrz 2018
popcorn napisał(a)
Justynko, daj znać Lepiej następna, tę mam coraz bardziej zajętą już I w tygodniu też może być, poniedziałki, środy, piątki nie mam za bardzo zajęte po południu


zdzwonimy sie ...bo ja w tym temacie czekam na T i jego silne rece
popcorn 11:00, 25 wrz 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
oki, Justynko!


Ogłoszenie parafialne


Czy ktoś coś wie o ograniczeniu praw rodzicielskich ex mężowi?

Mam bilety i zorganizowaną wycieczkę w listopadzie, a mój ex nie zgadza się na wystąpienie o paszport dla córki (kończy mu się azność)... jakbym mogła to nie wiem co bym mu zrobiła...
____________________
Mój nowy ogródek
tulucy 11:02, 25 wrz 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
To chyba trochę trwa...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
tulucy 11:13, 25 wrz 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Może chyba bez ograniczania praw, przez sąd rodzinny, on może wyrazić zgodę zamiast. Ale to moja płytka wiedza z zamierzchłych czasów. Ale to pewnie i tak trwa...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
AgataP 12:06, 25 wrz 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Jak sie nie zgadza to tylko sadownie Karola. Nic innego.
____________________
Z Pszenicznej...
sylwia_slomc... 12:25, 25 wrz 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Masz Ci los
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
renatamama3 13:05, 25 wrz 2018


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Karola Witaj .

Ograniczenie praw trwa i to sporo ,koleżanka przerabiała ,sprawa w sądzie ,termin ,świadkowie ,muszą być podstawy ,np.zaniedbania co do dziecka ,ona miał przestał płacić alimenty ,dzieciaki na umówione terminy do siebie nie zabierał ,wakacje z nim mogły pomarzyć ,z jak powiedziała ,że trzeba opłacić obóz ,na pół to jej powiedział ,że on w wakacje siedział na dupie z kolegami przed blokiem ,to one też mogą ,szczególnie że mieszkają do domu z ogrodem (u jej rodziców ) że to jest luksus a nie obowiązek .Wszystko nagrywała ,rozmowy z nim ,@ drukowała ,na 3 terminy rozpraw się nie wstawił ,najpierw przestawił L4 ,potem z domu swoich rodziców się wymeldował ,potem uciekł za granicę .Sąd go szukał ,komornik za alimenty również .
Adwokatka jej powiedziała ,że najszybciej uzyskać ograniczenie praw ,jak jest rozwód o winie ,musisz się przygotować na pranie brudów ,albo jakoś spokojnie z byłym porozmawiać ,podać mu argumenty .
Koleżanka prała brudy 3 lata ,jeździła z dzieciakami na dowód ,gdzie się dało .
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
popcorn 13:11, 25 wrz 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Heh

rozwód za porozumieniem stron, już po wszystkim, jak widać robi wszystko by uprzykrzyć mi życie... no cóż, nic nie poradze, cieszę się że nie musze tego znosić na co dzień

Napisałam pismo do sądu, dziś je złożę...

z wycieczki pewnie nici
____________________
Mój nowy ogródek
Monia81 13:14, 25 wrz 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8009
Współczuję bardzo... szkoda tylko młodej, bo by fajnie spędziła czas na takiej wycieczce... smutne to, że nie zależy mu na tym, żeby jego dziecko było szczęśliwe, tylko zależy mu na tym żeby Tobie uprzykrzyć życie... pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
tulucy 13:34, 25 wrz 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Kciuki Karola...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies