Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

paniprzyroda 21:45, 07 paź 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Hej Dasz radę, jeszcze troszkę i łapki będą bolały od roboty Buziak.
____________________
Dwa ogrody
popcorn 22:05, 07 paź 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Cześć Mariolko, na to liczę, nie mogę się doczekać
____________________
Mój nowy ogródek
nicol21 22:25, 08 paź 2018


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10341
Wiesz co - red baron wg mnie w doniczce przetrwa. to taka czasem wkurzająca pnączowa trawa więc powinna dać radę.
w mojej okolicy widziałam sadzoną w donicach i już od paru lat wraca wiosną więc chyba jest ok, owszem tutaj zimy są łagodniejsze.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
popcorn 07:31, 09 paź 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dzięki. Też myślę że da radę. Dopytuję, bo może jeszcze coś uda mi się zadołować choćby, zwłaszcza te trawy które mogłyby nie przetrwać...

U Ciebie jednak zimy łagodniejsze. Niemniej dzięki

Miłego dnia!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 16:27, 09 paź 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Chyba znalazłam ekipę, która zrobi całość. Jupi! Teraz z Rodzicami musze gadać albo kredyt, ale to w przyszłym roku. Negocjuję płatności i zobaczę na ile mi wystarczy. Niemniej lecimy z tematem, bardzo się cieszę! Jeszzce żeby z papierami nie było problemów, jutro jest termin na uzupełnienie braków w starostwie... mam nadzieję projektantka nie zorbi mmi kuku, heh...

słonko świeci, zaraz zabieram młodą na siłownię, ona ma swoje zajęcia, ja swoje
____________________
Mój nowy ogródek
yolka 16:51, 09 paź 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
To super wiadomość, i dobrze, że całość, zaoszczędzisz masę nerwów. Powodzenia
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
popcorn 09:37, 10 paź 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Zobaczymy. cieszyć się będę jak podpisze umowe i jak realizacja bedzie przebiegać bez kłopotów... heh. zobaczymy.
Miłego dnia!
k.
____________________
Mój nowy ogródek
Nikita 10:07, 10 paź 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Carola podpisuję listę obecności. Cieszę się że pomalutku, ale idzie do przodu!
Rozmawiałam też z Krysią o listopadzie i paszporcie....tylko powiem... ehhh !!!

Dotarły do mnie hosty. Proszę na priv numer konta i wycenę. Dzięki wielkie!!!
Buziaki.

Ps. Nigdzie nie będziesz się swendała teraz po Polsce...bom stęskniona bardzo! Może byś wpadła do nas!
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
popcorn 10:22, 10 paź 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Madzia po 10 zł mi liczyła pani z zielonych progów. Oczywiście niby pół hurtowo, ale coś słaby ten pół hurt, i tak zostawiłam u nich 500 zł

Jadę do Was, jestem świadkiem na rozprawie w łodzi, heh. Ale to nie będzie przyjemny dzien
____________________
Mój nowy ogródek
Nikita 07:54, 12 paź 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
No nie źle ...500 zł na roślinki, których na razie i tak nie masz gdzie posadzić. Ale za to na wiosnę będziesz prosiła o pomoc, bo zakopiesz się w roślinach, krzaczkach,sadzonkach, doniczkach...a my wtedy weźmiemy swoje szpadelki i przyjedziemy!!! I będziesz musiała się z nami męczyć...ha ha!!!

Kiedy przyjeżdżasz do Łodzi? Koniecznie kawa u mnie!!!

Podaj konto na priv, bo kasę chcę ci przesłać.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies