Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

nicol21 12:25, 16 lis 2018


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10302
booooosze, booooosze cierpliwość trzeba ćwiczyć i nerwy trzymac na wodzy.
architektka też wkurzająca.

powodzenia!

kiedy wyjazd? czy był może już?
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
08:47, 18 lis 2018

branża budowlana ....jak każda inna ...jeden się nadaje ..inny nie wszędzie dobrze gdzie nas nie ma
Nikita 23:26, 18 lis 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Carola, jak już będziesz kładła te kafelki to ci chyba podeślę fachowca z którym teraz współpracuję. "Złota rączka" jest, wszystko potrafi i do tego terminowy i nawet nie drogi.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
popcorn 14:44, 19 lis 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
I tu OGŁOSZENIE PARAFIALNE i ogromna prośba….
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, że jest w posiadaniu na strychu, w piwnicy lub w zakurzonych kufrach jakiś pudełek z zapałkami (np. zagranicznych, z czasów PRL-u, przedwojennych lub z innej czasoprzestrzeni) a są mu wyżej wymienione zapałki zupełnie niepotrzebne, uprzejmie uprasza się o przekazanie wymienionego dobra mojej osobie.

Ogłoszenie można kopiować i przekazywać znajomym, przyjaciołom oraz rodzinie celem osiągnięcia skali ogólnoświatowej.
Z góry dziękuję Wasza Nikita.
____________________
Mój nowy ogródek
Gosiek33 17:45, 19 lis 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
parę lat się spóźniłaś miałam kilkadziesiąt pięknych pudełek zagramanicznych, głównie hotelowych z pięknymi zapałkami... ech
Gdy teraz próbuję ogień krzesać ze współczesnych drasek to albo wspominam tamte albo Rejs
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
popcorn 07:29, 20 lis 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
To ogłoszenie Magdy Nikity, zbiera dla kolegi. Przywiozę jej zapałki z wakacji, poszukamy

Miłego dnia, baby!
____________________
Mój nowy ogródek
Konieczki 13:40, 20 lis 2018


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Nie narzekaj ja jestem po budownictwie i co... wolabym byc po informatyce.
Ostatnio jak u Ciebie byla to juz byly klopoty z ta architekta zdazaja sie tacy...
A co do urzednikow.... jak poszlam zlozyc swoj projekt domu to mloda pani architekt mi nie chciala projektu przyjac bo nie moge sie wybudowac (ja mam dom 1.5m od granicy) ale z racji zawodu swojego powiedzialam jej aby sie douczyla prawa to ze mna porozmawia.
Uwazam ze polowe urzednikow to by na bruk wyrzucic.bo sa zbedni i kazac im pracowac u prywaciarza to zobacza jak nalezy robic.

Karola wiem ze nie masz sily, ale Kto jak nie ty? Kiedys bedziesz sie z tego smiac
____________________
Zielonym do góry... :)
popcorn 14:34, 20 lis 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dziękuję. Będzie dobrze, pewnie, tylko kiedy i ile siwych włosów będę miała więcej
____________________
Mój nowy ogródek
Margarete 22:23, 20 lis 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Dzielna baba jesteś - dajesz radę
Buziaki i miłego odpoczynku!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
popcorn 10:29, 04 gru 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Madzia, zapałki - 2 paczki, różne, ma Krysia i Ci przekaże jak się spotkacie

Wyjazd był super, wszyscy zadowoleni Czas nadgonić z pracą. Boję się dzwonić do Starostwa i pytać czy nie mają kolejnych, milinowych już, uwag, heh...

Gosia, dzięki, buziaki!

miłego dnia!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies