Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

popcorn 12:37, 20 gru 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ja dobrze pamiętam święta i krzątaninę wokół, no ale czasy były inne. Teraz staram się o względną normalność u nas. Tyle mogę. Co do reszty... to zobaczymy, myślę że wyrośnie mi dziecko na ludzi ze zdrowym podejściem do różnych rzeczy.

Czy ja lubię Święta... chyba nie, może jak uda mi się stworzyć kolejną (patchworkową) rodzinę. Ale na razie, sama i kątem u Rodziców? Raczej średnio. Za rok znów zwiewam do Azji, młoda będzie u exa.

Basia, buziaki
____________________
Mój nowy ogródek
sylwia_slomc... 14:44, 20 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Nie chodziło mi o komercję, a raczej o wspólne ubieranie choinki, zapach pieczonego ciasta w domu Nie chodzi o wystawną ucztę, a raczej o klimat jaki temu wszystkiemu towarzyszy. Moje chłopaki już wielkie chłopy, ale jak powiedziałam raz, że może by stroik wystarczył bo nie mam siły na choinkę( chora byłam) to sami ją wytargali z piwnicy i ubrali. No bo jak bez choinki. Poniosą to do swoich rodzin.


Basiu wielu ludzi pewnie nie ma z domu przykładu, wiadomo rodziny są różne jednakowych nie ma, każdy zbiera własny bagaż doświadczeń, ale od Ciebie zależy jak będzie wyglądać dzieciństwo Twoich dzieci. Ty masz na to ogromny wpływ. I Twoje dzieci mogą mieć to czego Tobie być może jako dziecku brakowało.

Nie pouczam tu nikogo jak ma żyć, każdy ma prawo żyć po swojemu, ale jako starsza koleżanka z dorosłymi dzieciakami widzę co w tych głowach zostało i ku mojej radości zostało to co najważniejsze, czyli ludzie, a nie prezentyCzego i Wam kobitki życzę.

W tym roku w Święta zabrakło w naszej rodzinie ważnej osoby i te święta już nie mają takiego uroku, ale zostają wspomnienia, tych nikt nam nie zabierze.
Buziaki dziewczyny, jak czytam w jakim pędzie, żyje np Karola to podziwiam z całego serca
Z biegiem lat pewnie same dojdziecie do wniosku co w tym naszym życiu było ważne, a co tylko się takim wydawało

Waham się czy puścić tę wiadomość, ale może ktoś coś z niej wyciągnie dla siebie.....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
popcorn 15:19, 20 gru 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Wspólne ubieranie choinki jest, zapach ciasta jest, ozdabianie pierniczków jest.

Spoko, fajnie że piszemy, różnie jest. Moim zdaniem trzeba umieć znaleźć równowagę we wszystkim

Czego sobie i wszystkim życzę
____________________
Mój nowy ogródek
BKosimkArt 07:11, 21 gru 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
sylwia_slomczewska napisał(a)
Nie chodziło mi o komercję, a raczej o wspólne ubieranie choinki, zapach pieczonego ciasta w domu Nie chodzi o wystawną ucztę, a raczej o klimat jaki temu wszystkiemu towarzyszy. Moje chłopaki już wielkie chłopy, ale jak powiedziałam raz, że może by stroik wystarczył bo nie mam siły na choinkę( chora byłam) to sami ją wytargali z piwnicy i ubrali. No bo jak bez choinki. Poniosą to do swoich rodzin.


Basiu wielu ludzi pewnie nie ma z domu przykładu, wiadomo rodziny są różne jednakowych nie ma, każdy zbiera własny bagaż doświadczeń, ale od Ciebie zależy jak będzie wyglądać dzieciństwo Twoich dzieci. Ty masz na to ogromny wpływ. I Twoje dzieci mogą mieć to czego Tobie być może jako dziecku brakowało.

Wiesz to wszystko było oprócz atmosfery, bo charaktery nie pozwalają na wesołe spędzanie świąt. Dzieciom owszem mogę przekazać coś innego ale zawsze jeździmy do rodziców bo przecież samych nie zostawimy i ta atmosfera jest taka nadal... już nie mówiąc o fanatycznym podejściu do religii...
Aaach szkoda gadać. Gdybym mogła tak zostać u siebie to pewnie byłoby cudownie... :/
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
popcorn 08:46, 21 gru 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Basia, to odbębnij kolację z rodziną i potem do domu świętować po swojemu
chyba da się tak zrobić i to połączyć?

Buziaki, miłego dnia! Jeszcze dziś praca i 5 dni wolnego, haha
____________________
Mój nowy ogródek
sylwia_slomc... 10:35, 21 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
BKosimkArt napisał(a)

Wiesz to wszystko było oprócz atmosfery, bo charaktery nie pozwalają na wesołe spędzanie świąt. Dzieciom owszem mogę przekazać coś innego ale zawsze jeździmy do rodziców bo przecież samych nie zostawimy i ta atmosfera jest taka nadal... już nie mówiąc o fanatycznym podejściu do religii...
Aaach szkoda gadać. Gdybym mogła tak zostać u siebie to pewnie byłoby cudownie... :/

Basiu napiszę na priv,żeby nie tutaj
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
popcorn 10:41, 21 gru 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
BABY

wszystkiego najlepszego na Święta i żeby wszystkim się darzyło w Nowym Roku

Pełna optymizmu patrzę w prszyszłość No to teraz zakasać rękawy i do roboty na nią zapracować
____________________
Mój nowy ogródek
anabuko1 11:37, 21 gru 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23548
Basiu zaglądam I dziękuję za życzenia.
I tobie życzę aby się co zawsze dobrze działo; )
A ten optymizm nigdy Cię nie opuszczał . Radosnych Świąt
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
yolka 21:17, 22 gru 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Uczucia odwzajemniam i życzenia świąteczne też
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Gardenarium 08:40, 27 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wspieram mocno i kibicuję i wszystko co tam mogłabym robić Jakbym mogła to bym dała jakąś fajną architekt, co szybciutko wszystko załatwi
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies