Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

sylwia_slomc... 17:37, 12 lis 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Czytam, że nic nie ruszyło......ech cóż powiedzieć
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
AgataP 20:35, 14 lis 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Karola jakie wieści z frontu ?
____________________
Z Pszenicznej...
popcorn 07:30, 15 lis 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Szczerze? To mi się nawet pisać nie chce :/
masakra. jednym słowem...
____________________
Mój nowy ogródek
Gosiek33 08:55, 15 lis 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Upss

____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
popcorn 12:07, 15 lis 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Pieczątka w gminie jest, architektka obiecała ją odebrać i dostarczyć do starostwa. Do jutra pani inspektor czeka na wszelkie papiery. Wszystko w rękach projektantki, a ona zawala sprawę 3ci miesiąc. Liczę że się spręży, obiecała mailowo właśnie... straszę ją już pismami od prawnika, na szzcęście mam znajomego, kosztuje mnie to kawę, niemniej wiecie... szkoda nerwów.

Geodeta mi w międzyczasie dzieli działkę na pół, a wykonawca obiecał kawę i spotkanie tyle że też nie ma czasu, wieczne awarie i 3 ekipy pracujące 24/7. MASAKRA

branża budowlana to jest coś w co trzeba było wejść. I pomyśleć że zaczełam studia na kierunku "Budownictwo" na Polibudzie i zrezygnowałam hmmm
____________________
Mój nowy ogródek
Bogdzia 14:22, 15 lis 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Daj spokój z budownictwem , widzisz sama jak to wyglada , trzeba sie szarpac przez całe zycie zawodowe z takimi nie obowiązkowymi ludźmi.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
popcorn 14:27, 15 lis 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Bożenko, oj to prawda. Ale jakbym była facetem, to bym walnęła to użeranie się teraz i kurczę kładła płytki. 80 zł z metra. I wieczne kolejki - wszyscy na Ciebie czekają jeśli jesteś w tym dobry. Po cholerę te studia i reszta skoro to jest niewymagająca praca którą ogarniesz, sama sobie pewnie płytki położę...

Teraz nic nie bedę zmieniać, ale jakby co możnaby pomyśleć o budowlance... mieć ekipę i budować, budowac... hmmm

Na razie się szarpię ale z drugiej strony. Mam ochotę ich wszystkich rozstrzelać, jak boga kocham.

Przykład? Baba w gminie. Moje warunki zabudowy sa z 2012 roku i jak chciałam uwiarygodniony odpis, to muszą go ściągnąć z archiwum. I co? I od tego jest jedna babka tam. Wydzwaniam jak idiota 2 tygodnie, a ona nie ma czasu tam iść! No to sobie myślę no kurcze, może tacy zajęci, omże tyle mają czekających papierów, może czekają aż ileś się wniosków uzbiera żeby kogoś tam wysłać. Ale nie! Po 2 tygodniach okazuje się że to jest osobny pokój w gminie, z tabliczką "archiwum" i baba dwa tygodnie myślała czy przejść się na drugi koniec korytarza czy nie... no serio. Heh...
____________________
Mój nowy ogródek
AgataP 08:53, 16 lis 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Oj Karola już mi się przypominają moje perypetie - szkoda gadać, trzeba przetrwać...machina ruszyła i się toczy to jest najważniejsze... pozdrawiam i ściskam
____________________
Z Pszenicznej...
popcorn 10:47, 16 lis 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dokładnie. Nic nie zrobię, nie przeskoczę. I kwestia czasu i się uda

Buziaki, Agatko!
____________________
Mój nowy ogródek
Gosiek33 10:50, 16 lis 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Pocieszające jest to, że zima się zbliża to i roboty budowlane czasem stoją
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies