Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

mikina34 23:06, 25 kwi 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
popcorn napisał(a)
Hehehe. Jak to nic nie chcesz???
Nie mam numeru. Pisz na priv. Ja jadę, jupi!!! Ale się cieszę!!!!
Ejno, przyjedź, będziemy się razem dzielnie trzymać bo ja jeszzce nie mam gdzie sadzić hahaha

Pewnie że poszukam. Ile kupić, jakby co? Ale przyjedź

Jeżeli zaczyna się od 606... to mam Twój i dam Ci jutro znać
Jakby były to 3 sztuki, mam Twój numer konta (chyba, ze zmieniałaś, bo kiedyś Ci przelewałam kasę za roślinki jak się wyprowadzałaś) to Ci przeleje kasę, a dałabyś je Nikicie, do niej mam bliżej
Z góry dziękuję
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
popcorn 08:15, 26 kwi 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dobrze

Mam cudne magnolie, Krysia mi kupiła

Cleopatra i Genie



Jupi!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 20:49, 26 kwi 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
W Brico magnolie patyki ale sięgające do brody tylko po 19.99. duże rododendrony po 29.99 coś myślę że dużo kasy tak zostawię tylko nie miałam czasu zerknąć jakie odmiany.

Cieszę się na Opatówek, jupi!

Ktoś ma kukliki może? Nie wiem czemu nie zabrałam z poprzedniego ogrodu buuu

Jutro jedziemy na działkę. Rozsypać wiórki drzewne. Zrobić konstrukcję dla groszku żeby się wspinał. Jeśli wykiełkował, bo jeśli nie to nie wiem gdzie hehe. Podlac borówki. Pojechać po wpis do dziennika budowy dotyczący tyczenia. Zostawić dziennik u kierbuda. Posadzić resztę roślin które tak mam żeby zabrać puste doniczki. Dziś było pięknie, jutro ma padać. Zobaczymy jak będzie. Miłego weekendu!!!
____________________
Mój nowy ogródek
AniazUroczyska 03:24, 27 kwi 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Karola, uporałaś się już z balerinkami? Zostawiłaś w doniczkach , czy posadziłaś w gruncie?
popcorn 05:28, 27 kwi 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ania, prosto do gruntu, dwa tygodnie temu. Zaczynają puszczać liście. Podlalam 4x w międzyczasie, dziś znów posieje mam nadzieję że się przyjmą.

Buziaki!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 21:47, 28 kwi 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Opatówek taki sobie, ale spotkanie z Dziewczynami rewelacja





____________________
Mój nowy ogródek
paniprzyroda 23:16, 29 kwi 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Piękne magnolie Krysia Ci kupiła. Widziałam, że w Opatówku coś jednak przytuliłaś
____________________
Dwa ogrody
sylwia_slomc... 23:29, 29 kwi 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81915
Ale fajna altanka w tle
Na magnolię Genie też poluję
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
popcorn 08:23, 30 kwi 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Hej Mariolko! Cieszę się z magnolii. W Opatówku kupiłam dwa żółte kukliki, Krysia mi kupiła pomarańczowe i parę sadzonek kapusty i brokułów
No i wróciłam z wypełnionym po sufit autem, kupiłam w Warszawie 3 różne kaliny po 3 szt każda odmiana, 3 graby fastigiata mojego wzrostu i od Krysi mam miskanty do podziału. Ale sie cieszę! Zatrawkuję się, byle ta budowa ruszyła i było można sadzić, wreszcie Jupi! Nie mogę się doczekać
Wczoraj wypakowywałam auto po ciemku i w deszczu, dzisiaj będę sadzić do doniczek pewnie w garażu haha
Szkoda że Cię nie było!

Sylwia, pojechać fajnie, ale my chyba zbyt wybredne jesteśmy, a tam jest asortyment dla kogoś kto właśnie kupił działkę i przyszedł po 10 roślin każda inna. Dereni żadnych nie było, tarczownicę bym kupiła, rodgersje, paprocie, karczochy chciałam bo moje sadzonki szlag trafił mróz czy wilgoć raczej bo zimy nie było. Tak mi się marzy
Mam wrażenie że parę lat temu przyjeżdżały szkółki które miały ciekawsze rośliny. A teraz kiszka, masówka jak wszędzie, buu

Niemniej super było się spotkać i pośmiać. Krysia mnie przenocowała, obdarowała trawami, nie wiem jak i kiedy jej się odwdzięczę, heh.
miłego dnia!!!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 19:34, 30 kwi 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Mam tylko cztery karpy. Mus posiać więcej



Doniczki ogarnięte, ale dopiero co zaczęłam dzielić trawy kiedy złapał mnie deszcz. Fajnie że jutro wolny dzień, choć rano muszę popracować, za to później walczę z trawami a w piątek cały dzień na działce walczę z chwastami bo po tych deszczach wszystko ruszyło UPS

Muszę znaleźć nowego rolnika żeby mi skosił tam. A od poniedziałku fundamenty
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies