Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

tulucy 12:16, 20 kwi 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Gratki Karola z wiosną jakoś wszystko łatwiej leci
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
AniazUroczyska 01:42, 21 kwi 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Te hosty , to z siewu? Co masz przeciwko żółtym malinom, że ich nie chcesz? Nie próbowałam , ale mówią że ponoć bardzo smaczne
popcorn 06:02, 21 kwi 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Łucja, dziękuję też się cieszę.

Ania, nie, hosty dzielę i te wykopalam z gruntu, podzieliłam i są w doniczkach do jesieni. Tu o nie bardziej zadbam i mniej je ślimaki zjedzą hehe.
Żółte maliny... W smaku takie same ale słabiej rosną, ciut później owocowały, deszcz z nich robił mamałygę. Mieszane uczucia. Powodzenia!
____________________
Mój nowy ogródek
Bogdzia 21:16, 21 kwi 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Karola mam dla Ciebie w doniczce hostę od Kasi, w tamtym roku chciałas.Będziesz w Łodzi?
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
popcorn 21:35, 21 kwi 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Cześć Bożenko, wesołych świąt!!!

Planuję być w Opatówku 28go ale okazuje się mam spotkanie w firmie w poniedziałek więc bez sensu tak krążyć, trochę. Heh. Zobaczę. Niemniej ale super że o mnie pamiętacie!!! Zgadamy się bliżej jakoś, oki? Ale fajnie

Sąsiad ma fajny żywopłot grabowy wzdłuż mojej granicy. Akurat od furtki do wejścia do domu, jupi



Na działce rośnie wszystko, chwasty też hehe







Posiałam ogórki, nie wiem czy nie za wcześnie. Za tydzień przykrywkę je włókniną. I przywiozę kolejne 10 worków wiórków. Robią dobrą robotę
____________________
Mój nowy ogródek
Bogdzia 21:43, 21 kwi 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Moze dac hostę Magdzie to z nią łatwiej sie spotkasz niz ze mną? Tyle juz nasadziłas? Piwonie piękne liscie mają, jakies nowe gatunki?.I żywopłot sąsiada super wygląda.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
paniprzyroda 21:46, 21 kwi 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Śledzę rozwój wypadków Buziaki świąteczne.
____________________
Dwa ogrody
popcorn 22:41, 21 kwi 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Bożenko, na pewno z Magdą bliżej Bardzo dziękuję

Kupiłam z 7 gatunków piwonii, których nie masz? To przywiozę już nie wiem jakie mam bo wyblakły karteczki hahaha ale powiedz które liście?

Mariolko, dziękuję, buziaki!!!

1/4 przeoranego kawałka do przegrabkowania i wybrania chwastów. Perz odbija, chyba bardziej niż podagrycznik. Na kawałku obsianym warzywami warzyw jeszcze nie widać, perzu nie ruszam bo nie wiadomo gdzie pielić. To będzie nierówna walka

Cieszę się, bo za chwilę na działce będzie sajgon i budowa się zaczyna. Strach się bać

Rozdzielnię budowlaną mam założoną, papier od elektryka też. Woda się robi. We wtorek zadzwonię do gazowni i podpiszę z nimi umowę. Bartka budowlańca też musze pogonić co i jak. Budowlańcy mają kwatery pracownicze załatwione, znaczy będą pracować długo żeby jak najwięcej zrobić, co mi odpowiada. Trzymajcie kciuki. Strach się bać. Zaczynam się zastanawiać czy nie lepiej było kupić coś gotowego i mieć z głowy. Ale papiery załatwione, głupio się teraz wycofywać???
____________________
Mój nowy ogródek
Gosiek33 06:22, 22 kwi 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Pozdrawiam świątecznie

ogród piękny będzie, a dom jeszcze piękniejszy

Kciuki trzymam za prace budowlane

Co gotowego kupić, dom?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
popcorn 08:11, 22 kwi 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Gosiek, tak. Nadal ciężko myślę. Niemniej pociesza mnie myśl że na każdym etapie mogę ten bałagan sprzedać. Heh.

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies