Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

yolka 08:23, 22 kwi 2019


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
No co Ty Karolina. Dasz radę, jak biurokracja nie dała Ci rady to budowlańcom też się to nie uda. Trzymam kciuki za pełne powodzenie.

____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Bogdzia 09:04, 22 kwi 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Dobrze dam Magdzie.Piwoni nie chcę, będę śledzic które ładne to kupię.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
popcorn 10:18, 22 kwi 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Jola, niby tak. Ale wierz mi mam dość czasem. Heh


Bożenko za późno hehe odłożyłam Ci już dwa wynalazki, piwonia Michałowskiego i jakaś inna nie pamiętam nazwy, potem cyknę zdjęcie. Buziaki!

Trawy od Ciebie super rosną będzie co dzielić, cieszę się, bożenkowa rabata trawiasta
____________________
Mój nowy ogródek
Margarete 18:08, 22 kwi 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ja też śledzę tu sobie z boczku cichutko...
Karola möw co chcesz to ci będę rozsadzać, dzielič. Może Evergold albo Ice Dance ???
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Bogdzia 21:11, 22 kwi 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
popcorn napisał(a)
Jola, niby tak. Ale wierz mi mam dość czasem. Heh


Bożenko za późno hehe odłożyłam Ci już dwa wynalazki, piwonia Michałowskiego i jakaś inna nie pamiętam nazwy, potem cyknę zdjęcie. Buziaki!

Trawy od Ciebie super rosną będzie co dzielić, cieszę się, bożenkowa rabata trawiasta


Dzięki za odłozenie, ale mi głupio, chętnie zapłacę.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
popcorn 07:28, 23 kwi 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Gosiu, dziękuję! Ice dance sobie zabrałam z poprzedniego ogrodu i sobie dzielę. Dziękuję! Nadal mam kilkaset doniczek tutaj które podlewam co parę dni, jest z tym kupę zabawy ale na jesień mam nadzieję zacząć sadzić docelowo... hmmmm... jestem bardzo ciekawa jak to wyjdzie i jak szybko...
pozdrawiam Cię, Gosia, fajnie że zaglądasz

Bożenko, niech Ci nie będzie głupio, zawsze obdarowujesz nas wszystkich roślinami, mam od Ciebie kupę turzyc które sa świetne i dzielę je własnie. I siewki ciemierników. I parę innych roślin wcześniej. I chcesz mi płacić za małe sadzonki piwonii? Chyba żartujesz. Dopiero co kupione, w małych doniczkach, ale przedziwne liście, chętnie się podzielę Buziaki!!!

Jutro zaczynają kopać pod fundamenty. Póki co, praca.

Wczoraj ogarnęłam 3 rabaty tutaj, trzy pojemniki chwastów, masakra! Wygrabkowałam mech z cienistych części, werbena się rozsiała, ale fajnie!
Moje siewki warzyw w tym roku to jakaś masakra, pomidory od miesiąca mają 2 cm i zero liści właściwych, to co wykiełkowało padło, zmarnowałam dwa opakowania rabarbaru, szczypiorku, ciekawe azjatyckie nasiona, heh
Do bani ta ziemia z Biedronki, a zwykle miałam i było ok...

Jakby ktoś miał nadmiar rabarbaru i szczypiorku to chętnie odkupię!

Miłego dnia!!!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 11:03, 23 kwi 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Zamówiłam 20 doniczek z dereniem o czerwonych pędach. I cztery piwonie drzewiaste, więcej facet nie miał Ups
____________________
Mój nowy ogródek
mikina34 13:11, 24 kwi 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
popcorn napisał(a)


Jakby ktoś miał nadmiar rabarbaru i szczypiorku to chętnie odkupię!

Miłego dnia!!!

Karola, mam na zbyciu dwie doniczki z młodym rabarbarem, jak chcesz to cyknę fotkę i zdecydujesz czy Ci odpowiada. Nie pytaj co zacz, bo to darowane i podzielone więc nie znam odmiany I w sumie jeden szczypiorek tez mogę Ci oddać, bo dzieliłam jesienią i jakoś rośnie
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
popcorn 14:56, 24 kwi 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Hej Monia

dzięki! Jakbyś się widziała z Magdą Nikitą, to dałabyś jej? I czy mogę Ci zapłacić lub czymś się odwdzięczyć? Rośnie mi doniczkowo, więc wal śmiało Buziaki!!!!!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 09:32, 25 kwi 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Kurczę te derenie które zamówiłam są z gołym korzeniem, teraz patrzę. Heh. Mam nadzieję że się przyjmą. Jutro mam nadzieję je dostać, lepiej żeby nie spędziły weekendu u kuriera? Wobec czego w weekend byłoby sadzenie. Podsadzę je turzycami od Bogdzi i ciemiernikami, będzie bosko
Chociaż to że są z gołym korzeniem zmienia postać rzeczy. Nie mam jeszcze wody na działce więc z podlewania nici, wożę wodę w butelkach ale podlewam tylko drzewka i krzewy jagodowe, reszta musi sobie radzić. Sucho jest. Dziś ma być naprawdę ciepło.

Co myślicie?
Sadzić tam i ryzykować że wyschną czy sadzić do doniczek i przesadzić na jesień???


Auto mam wypełnione po brzegi workami z wiórkami, cieszę się niezmiernie bo wygląda na to będę miała nieprzebrane źródło jeszcze na długo, kory nie będę kupować a warstwa wiórków ograniczy parowanie. Wyłożę je pod wszystkimi nowymi nasadzeniami i potem w międzyrzędziach chyba też, pomoże zwalczyć chwasty? Gorzej jak zaczną przerastać, buuu


____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies