Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

popcorn 10:21, 01 mar 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Pozdrówka Jolka
____________________
Mój nowy ogródek
Magda70 15:02, 02 mar 2018


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
-12 dziś. Ale jutro ma już zelżeć
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Kokesz 13:44, 03 mar 2018


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Karola, szukam mini papryki, okrągłej w typie cherry, niewysokiej, do gruntu, takiej do nadziewania fetą, nie mogę znaleźć odmian, podpowiesz jakąś odmianę?
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
popcorn 08:17, 04 mar 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Wczoraj w dzień było minus sześć. Nie tak źle.

Koledż, papryka Oleńka??? Ale chyba za duża?
Niemniej ładnie mi rosła.

____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 08:23, 06 mar 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Słuchajcie nie podobają mi się rododendrony u Mamy. Po mrozach strasznie zabiedzone. Wymyśliłam je podlewać jak rozmarznie ziemia?
Ten przesadzany chyba zrzuci wszystkie kwiaty, bo pąki nie wyglądają zdrowo... no ale może chociaż przeżyje mam nadzieję!
____________________
Mój nowy ogródek
BKosimkArt 08:28, 06 mar 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
U mnie też mizernie wyglądają ale liczę na to że nabiorą wigoru jak mróz całkowicie puści... ja bym nie podlewała, podobno niedługo ma padać...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
popcorn 08:31, 06 mar 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dzięki Basia zobaczę jak mróz puści, na razie aż boli patrzeć :/
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 11:24, 07 mar 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Werbena kiełkuje!!! A meksykańska papryka zupełnie nie, nasiona drugi miesiąc w ziemi ech chyba nie bedę miała papryki w tym sezonie w takim razie...
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 07:55, 08 mar 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Byłam wczoraj na "mojej" działce. Rozmawiałam z sąsiadami, zostawiłam swój numer telefonu.
Nie wygląda to różowo.
Właściciel sprzedać tego nie chce, sprzedać chce jego konkubina. Klientów stada i wszyscy tracą cierpliwość. Nawet jak ktoś go namierzył to rozmawiał z ta kobieta, a gość uciekał i wracał po kilku godzinach, choć tylko i wyłącznie z nim można rozmawiać nt. kupna bo jego zaciągnąć trzeba do notariusza...

pół lutego siedział w nieogrzewanym bliźniaku obok (też na sprzedaż) i przepijał kasę na geodetę, który działki podzielił a nie dostał pieniędzy za to. Więc ta konkubina myślała że wszystko jest załatwione a nie jest.
To wiem od babki od nieruchomości, która nareszcie do mnie oddzwoniła. Więc sprawa tej działki jest mocno, mocno kontrowersyjna i kupno jej graniczy z cudem, a na pewno kupno szybkie...

wyżej na tej ulicy sa kolejne 2 działki do kupna, ale ze skarpą i z gorszym widokiem niemniej czekam na ich dane i ceny, zobaczymy... echhhhhhhh

____________________
Mój nowy ogródek
Monia81 08:08, 08 mar 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8029
Karola nie zniechęcaj się, a może akurat wiem coś o tym, sami kupowaliśmy działkę od 6 właścicieli, a jakie cyrki nam jedna robiła, gdy już prawie wszystko było do podpisania... masakra, ja już cieszę się, że to dawne dzieje... ale nie powiem na co miałam ochotę jak ją widziałam, nerwy mi zszargała wtedy na maxa...
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies