Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

Nikita 23:55, 18 lut 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Carola macham i bardzom ciekawa co tam u ciebie...?
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 23:57, 18 lut 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
MalGosia napisał(a)
uśmiałam się - powiedziałam Agnieszcze, że ma ksywę "Pani trawka", ale wiesz - pasuje do niej

To Agnieszka nie wiedziała, że tak na nią mówimy? Ha ha...naprawdę pasuje do niej ta ksywka
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
popcorn 09:12, 19 lut 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Gosia, fajnie że jesteś jasne że pamiętam o kamieniu! W Birmie ostatnio szukałam, ale tylko obrobione... W marcu będę stary ogród ogarniać i zabrać szparagi chcę i pewnie kolejne auto wypcham po brzegi to Was zaproszę może na kawkę???

Jola, coś myślę o listopadzie przecież obiecałam! i byłoby fajnie z Wami babami jechać byłoby na pewno wesoło!

Gabi, fajnie że się odzywasz! Mignęła mi wiadomość od Ciebie i oczywiście jak nie zrobię od razu to umyka... oczywiście że się nie nudzę jakbym kiedyś to napisała/powiedziała to znaczy że chora jestem czy coś pisz co tam u Ciebie, odpiszę w wolnej chwili. Nienawidzę poniedziałków

Monka - zajrzę

Veva - odpozdrawiam i zapraszam
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 09:14, 19 lut 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Nikita napisał(a)
Carola macham i bardzom ciekawa co tam u ciebie...?


Madziu nic nowego, wspieram kogoś kto ma waśnie diagnozowane coś w płucach... nie wiem jak to przeżyjemy. Masakra.

Prócz tego słonko świeci, Młoda z ojcem na feriach, ja mam brzęczącą ciszę w domu. Musze jechać do tej wsi gdzie "moja" działka, może znajdę jakieś dzieci lub znajomych właściciela tej chałupy z działką, nie chcę tego odpuścić...

mam nadzieje że u Ciebie ok, na pewno się nie nudzisz

buziaki
____________________
Mój nowy ogródek
MalGosia 14:56, 19 lut 2018

Dołączył: 16 lut 2018
Posty: 142
Karolinko - dziękuję, że pamiętasz o mnie i kamieniu
a czy jest szansa na uzyskanie 3 siostry dla moich bliźniaczek, gdy będziesz w K.?
chyba, że M. nie wyrazi zgody...

Madzia - Aga nie wiedziała, hihi, ale racja, ksywka do niej pasuje idealnie!
____________________
pozdrawiam Małgosia
popcorn 18:38, 19 lut 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Gosia oświeć mnie o które rośliny chodzi, bo nie wiem jeszcze cośtam rośnie, więc może jest szansa aaaa chyba hortensja dębolistna? A nie dałaś jednej sąsiadce/koleżance?

To mój pomysł na ksywkę chyba.

Kurczę bez wycieczki tam do mojej przyszłej wioski chyba nazwiska właściciela nie zdobędę Ciekawe czy tam w ogóle księga wieczysta jest... hmmm kurczę ale mi się jajo trafiło.
____________________
Mój nowy ogródek
MalGosia 16:15, 20 lut 2018

Dołączył: 16 lut 2018
Posty: 142
Karolinka,
nie dałam sąsiadce, bo mi się idealnie wpasowały w róg - a jak się odwdzięczyły - ten olbrzymi kwiat i chyba nawet wydzielają delikatny zapach! zostało mi miejsce na ich siostrę, więc proszę przemyśl
bądź dzielna i wspieraj bliską Ci osobę w trudnych chwilach, jak również szukaj swego miejsca, wiesz, że tego Ci z całego serca życzę!
____________________
pozdrawiam Małgosia
popcorn 08:59, 21 lut 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Gosia, trzecia rośnie gdzie rosła, zgadamy się w marcu
Trzy wyglądają lepiej niż dwie
Zrobię jakąś kawę i kupię ciasto bo piec nie ma gdzie i jak i Was wszystkich zaproszę, będzie wesoło

Mam nazwisko i adres współwłaściciela "mojej" działki, ale wiem że nie mieszka tam gdzie jest zameldowany. W sobotę wybiorę się popytać u sąsiadów, sołtysa namierzę, panią sprzedawczynię w sklepie itd

miłego dnia póki co!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 14:43, 21 lut 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
yyyyy |

https://internityhome.pl/inspiracje/realizacje/niesamowite-wnetrze-200-letniej-drewnianej-chaty/
____________________
Mój nowy ogródek
butterfly 14:53, 21 lut 2018


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Hej Karola!

Jak fajnie że na wakacje wybierasz się do Albanii. My chyba też ten kierunek obierzemy i zdradzimy ukochana Bułgarie.
Masz jakis plan zwiedzania, cos ciekawego co można tam zwiedzic? Pochwal sie,może byc na priv żeby nie było off

Ja liznełam tylko troszkę Albanii - jezioro Szkoderskie, przejechaliśmy do Theth przez Góry Przeklęte, zjedliśmy sniadanie w Velipoje na plaży... i tyle mojej Albanii

Tak że jakbys chciała sie podzielić ze swoimi planami to chętnie przyjmę
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies