Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

popcorn 19:40, 11 mar 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ranniki kwitną i krokusy powychodziły. I dziś było 17 stopni!!!
Szaleństwo

Tulipany i czosnki też wszystkie na wierzchu już

Miłego wieczoru i tygodnia
____________________
Mój nowy ogródek
19:56, 11 mar 2018
margaretka3 napisał(a)
Karola, według mnie szkoda czasu i wysiłku. Geodeta od podziału działki już się o tym przekonał zapewne. Z takim pijakiem nie dojdziesz do konkretów. Nawet gdybyś już jakimś cudem coś z nim ustaliła, następnego dnia uleci to z oparami alkoholu.


Gosiu śwtnie napisane choć ja już swoje zdanie dawno Karolci wypisałam))) gdyz sama bym się nie pchała w takie kłopoty

kupno działki i budowa domu nie jest łatwa ...ale trzeba znależć taka sytuację żeby ten proces sobie uprzyjemnić na tyle na ile to mozliwe )
Nikita 22:26, 11 mar 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Carola, faktycznie masz cały czas "pod górkę" z tą twoją działką. Nie ciekawa sprawa. Musisz się poważnie zastanowić co dalej.
Ja na twoim miejscu bym chyba jeszcze spróbowała dogadać się z tą konkubiną...kobiecina mieszka z tym pijaczkiem więc chyba wie jak go podejść, jak z nim gadać...ma na niego jakieś swoje sposoby. Ja bym zawiązała pakt z konkubiną i próbowała "urobić" faceta....no ale to ja - ty zrobisz jak zechcesz.
Trzymam kciuki żeby w końcu udało Ci się coś zajefajnego kupić.
Buziaki przesyłam.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
popcorn 07:27, 12 mar 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Justynko - jakby się to udało kupić, to potem już "z górki", tak przynajmniej myślę.
Nic mnie nie goni, konkurencyjnej działki pod względem spełniania moich oczekiwań nie ma...

Madzia, tak planuję zrobić, jeśli tylko uda i się z nimi pogadać "twarzą w twarz". Zostawiłam sąsiadom i sołtysowi swój numer, zobaczymy...
telefonów od babki od nieruchomości ani jedno ani drugie nie odbiera, więc jest grubo...
ta kobieta w ich imieniu zleciła geodecie podział tych działek i teraz geodeta ją ściga bo pijaczek kasę na geodetę przepił... ech masakra...
niemniej ta kobieta tego nie odpuści (za dużo pracy i czasu sama w to włożyła i mieszka na tej samej ulicy, są praktycznie sąsiadami) i wie że mi zależy, więc jeśli tylko sprawa się ruszy to otrzymam telefon, tak myślę...

Ale na razie kolejny poniedziałek, do pracy rodacy
____________________
Mój nowy ogródek
jankosia 01:23, 13 mar 2018


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Dotarłam i ja do nowego wątku, ale łatwo nie było Żeś mnie dzisiaj wystraszyła to się zmobilizowałam I weszłam na forum. I jak weszłam tak wsiąkłam. Znowuuuu Trzymam kciuki za decyzję, którą podejmiesz w temacie działki. Buziaki
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Kasya 06:22, 13 mar 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41983
Karola, a jak oceniasz klimat w nowym miejscu ?
Trzymam kciuki za dzialke i czekam na zaproszenie na ognisko
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
popcorn 07:27, 13 mar 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
hihi Monia
decyzji brak, jakby się pojawiła oferta konkurencyjna to może by się coś zmieniło... a tak czekam na jakikolwiek kontakt... ech... i pewnie sobie poczekam.

Kasia - smog tu niesamowity, lepsze powietrze było na mojej górce no ale... na zawsze tu nie zostanę, cieszę się że mam gdzie mieszkać, Rodziców bardzo pomocnych blisko, mogłam się dawno temu przeprowadzić

buziaki, miłego dnia!
____________________
Mój nowy ogródek
11:19, 13 mar 2018
jankosia napisał(a)
Dotarłam i ja do nowego wątku, ale łatwo nie było Żeś mnie dzisiaj wystraszyła to się zmobilizowałam I weszłam na forum. I jak weszłam tak wsiąkłam. Znowuuuu Trzymam kciuki za decyzję, którą podejmiesz w temacie działki. Buziaki


z tym wsiąknięciem to racja ...tez troche mnie znowu wciągnęło niczym bagienko ))
popcorn 12:14, 13 mar 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
hihi, skąd ja to znam a wiosna idzie, forum będzie żyło pełną parą, znowu...

mam karczochy do pikowania, może się dzisiaj zbiorę. Werbena nieśmiało kiełkuje. Kilka papryk Rumuńskich, ostrych, za to słodkie z Meksyku ni chu chu
____________________
Mój nowy ogródek
Ozz 19:46, 14 mar 2018


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
Czeeeść! Ale zmiany! Piękny kawał do zagospodarowania!

Zdradź skąd bierzesz siły na wszystko
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies