Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

popcorn 15:28, 21 lut 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Beato, pozdrawiam

mam tylko lot, hotel ze śniadaniem. Jadę z Młodą więc parę razy się gdzieś wybierzemy w okolicy i tyle.
To tym razem żadna "podróż", ot wakacje w fajnym kraju nad ciepłym morzem, z dzieckiem.

https://wczasy.fly4free.pl/wczasy/albania/wybrzeze-jonskie/ksamil/villa-shpetimi,27062018VREG192909.html?czas=7:7&wyzywienie=3&osoby=2&lotnisko=Warszawa&dojazd=F&kod=ALBSHEF&utm_source=lastminuter
____________________
Mój nowy ogródek
butterfly 16:59, 21 lut 2018


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
O to jedziesz troche dalej niż ja byłam.

Pewnie że takie wakacje też sie należą - słodkie "nicnierobienie" - sama zawsze tak planuje żeby część wakacji wykorzystać na takie błogie lenistwo.
A tobie się należą jak mało komu
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Gardenarium 17:15, 21 lut 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
popcorn napisał(a)


Kurczę bez wycieczki tam do mojej przyszłej wioski chyba nazwiska właściciela nie zdobędę Ciekawe czy tam w ogóle księga wieczysta jest... hmmm kurczę ale mi się jajo trafiło.


Jak dziś szłam z psem na spacer, to zobaczyłam listonosza i pomyślałam, że powinnaś namierzyć właśnie listonosza albo z poczty wyciągnąć info Przecież jakieś listy nosił.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Krys 20:33, 21 lut 2018


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
popcorn napisał(a)
Beato, pozdrawiam

mam tylko lot, hotel ze śniadaniem. Jadę z Młodą więc parę razy się gdzieś wybierzemy w okolicy i tyle.
To tym razem żadna "podróż", ot wakacje w fajnym kraju nad ciepłym morzem, z dzieckiem.

https://wczasy.fly4free.pl/wczasy/albania/wybrzeze-jonskie/ksamil/villa-shpetimi,27062018VREG192909.html?czas=7:7&wyzywienie=3&osoby=2&lotnisko=Warszawa&dojazd=F&kod=ALBSHEF&utm_source=lastminuter


ech
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Sebek 21:45, 21 lut 2018


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
popcorn napisał(a)
W wakacje zabieram Młodą do Albanii. Znowu. Mam niedosyt Bilety kupione, mieszkanko/kawalerka z balkonem na oku, taniej niż nad Bałtykiem, jupi już się cieszę

a jeszcze po drodze weekend majowy, też mam bilet na zwiedzanko 4-dniowe Bazylei jupi


Ja właśnie zaliczyłem 4 dni w Barcy

Albania? Jakoś dalej nie rozpatruję tego kierunku, znów mnie kusi coś egzotycznego jesienią
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
popcorn 08:40, 22 lut 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Danusiu - jesteś nieoceniona.

Albania dlatego bo Młoda chce. To były najlepsze wakacje jej życia. Nie powiem że mi nie pasowały, ciepło, inaczej, pyszne jedzenie, ceny niższe niż Chorwacja/Grecja - nic tylko jechać.

Sebku egzotyka oczywiście korci, jeszcze drukarnię kasy potrzebuję
Barcelona wymiata, co? Byłam trzy razy i nadal niedosyt W parku Guell poprosze o namiocik i mogę tam zostać na zawsze a na stadionie Barcy byłeś?

Krysia, klikaj, lecimy razem???
Młoda Cię zna, więc spoko

buziaki miłego dnia!!!
____________________
Mój nowy ogródek
Muszelka 08:44, 22 lut 2018


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
A ja od lat ostrzę sobie zęby na Góry Przeklęte. Chyba czas się za nie wziąć!
____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
popcorn 14:05, 22 lut 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Super Może kiedyś
sama, z dzieckiem, nie mam odwagi
____________________
Mój nowy ogródek
Krys 19:41, 22 lut 2018


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
popcorn napisał(a)


Krysia, klikaj, lecimy razem???
Młoda Cię zna, więc spoko


Karolina znowu nie w tym roku ,los mi napisał inne wyjazdy
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Sebek 20:36, 22 lut 2018


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
popcorn napisał(a)


Sebku egzotyka oczywiście korci, jeszcze drukarnię kasy potrzebuję
Barcelona wymiata, co? Byłam trzy razy i nadal niedosyt W parku Guell poprosze o namiocik i mogę tam zostać na zawsze a na stadionie Barcy byłeś?



Nie, bilety były mega drogie, a to nie moja tematyka, Mamy tez nie Ale reszta zabytków i parków zaliczona Odhaczam kolejne państwo na mapie - zdrapce i... planuję dalej
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies