Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

popcorn 10:26, 08 mar 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
nie ukrywam że mi ręce opadły...

ale sołtys świetny, zapisał moje dane i obiecał kontakt jak coś ustali. Babka w sklepie nie wiedziała za to nic, prócz machnięcia ręką że pijak i że już tam nie mieszka...
____________________
Mój nowy ogródek
Konieczki 10:58, 08 mar 2018


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Karola trzymam kciuki za sukces.
Trochę sie martwiłam jak napisałaś o werbenie, ale doczytałam że udało sie jej wykiełkować (jakby co to będę mieć siewki)
CMOK z okazji DK
____________________
Zielonym do góry... :)
popcorn 12:15, 08 mar 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Konieczki, odbuziakuję

kiełkuje!!!! ale się cieszę

z okazji DK wszystkim BABOM buziaki

ja z tej okazji kupiłam sobie miesięczny karnet na siłownię może mi się spodoba, a jak nie to potem i tak będzie ogródek i brak czasu na zajęcia...
____________________
Mój nowy ogródek
kitek81 12:46, 08 mar 2018


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
widzę, że nie dajesz za wygraną w sprawie działki a nóż widelec coś się ruszy i zakończy sukcesem
pozdrawiam i miłego dnia super prezent sobie sprawiłaś
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
margaretka3 12:52, 08 mar 2018


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Karola, według mnie szkoda czasu i wysiłku. Geodeta od podziału działki już się o tym przekonał zapewne. Z takim pijakiem nie dojdziesz do konkretów. Nawet gdybyś już jakimś cudem coś z nim ustaliła, następnego dnia uleci to z oparami alkoholu.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
popcorn 13:06, 08 mar 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Kasiu, pozdrawiam

dostałam dane nt kolejnych 2 działek na tej ulicy, ale kiszka, małe i z drogą dojazdową do urządzenia we własnym zakresie i potem do odśnieżania... wobec czego kiszka straszna. Ech...

Gosia, no właśnie się zastanawiam jak tę sprawę ugryźć...
i nie mam pomysłu.

Nawet jak podpiszę jakąś umowe z biurem nieruchomości, to po pierwsze oni z gościem nie mają kontaktu, a ja tę cenę jednak chciałabym negocjować. No i nie wiadomo ile to potrwa... i jak się zakończy... kicha generalnie.

Szkoda że dane nt działek nie sa jawne, bo miałabym tam kilka na oku. I gdybym wiedziała do kogo należą odwiedziałabym właściciela z propozycją kupna... ech
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 16:06, 08 mar 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Jest fajna działka 30 arów wzdłuż asfaltu, w sąsiedniej wsi, ale bez widoku i 30% droższa niż tyle samo na "mojej ulicy" w "mojej wsi" - ta którą oglądałam, porośnięta sadem do wykarczowania w większości.
tym sposobem zaczęłam się zastanawiać nad działką z sadem... heh

Tyle że tam jest linia średniego napięcia skosem nad rogiem działki w miejscu które aż prosi się o postawienie domu. Każde inne miejsce jest marnotrawieniem widoku. I ech... gdyby nie ta linia pewnie bym kupiła tę działkę, w sytuacji niewyjaśnionej z pijącym właścicielem "mojej" działki. Uch...
____________________
Mój nowy ogródek
Bogdzia 16:17, 08 mar 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Karola mam nadzieję że rh juz w dobrej kondycji.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
popcorn 16:44, 08 mar 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Bożenko fajnie że zaglądasz

Biedny taki zwłaszcza ten przesadzany. Jak się trochę ociepli to go podleję porządnie.

Buziaki
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 08:19, 09 mar 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Myślę teraz nad tą działką z asfaltem. Szkółkę można by rozkręcić / znaczy punkt sprzedaży... hmmmmmm

i teraz czy lepiej mieszkać "wśród ludzi" i mieć miejsce na biznes, czy uciec w środek niczego i mieć święty spokój, a pracować jakoś inaczej (= np tak jak teraz)

skłaniam się jednak ku tej drugiej opcji. Handlować można zawsze, choćby przez internet, a jak mnie ktoś będzie chciał znaleźć, to znajdzie.. hm.

Opinie?
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies