Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

popcorn 08:17, 26 mar 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Kasia, nie mam, dopiero zaliczka dziś i umowa początkiem kwietnia.
Blisko moich Rodziców, raczej w tej okolicy zostaję, choć nigdy nie mów nigdy, już tyle razy się przeprowadzałam...

W nocy mroźno, ale słonko wychodzi ogródek mam posprzątany, pomidory na parapecie kiełkują, będę pikować karczochy i paprykę

Media w drodze, wystąpię o przyłącza, posadzę cisy wzdłuż choć jednej granicy, niech rosną. Posprzątam działkę, suche badyle. Dam ogłoszenie o drzewach - część starych owocowych do wycięcia i w zamian drewno do zabrania... może ktoś się zgłosi chętny

Projektu nie mam i o pozwolenie na budowę występować nie będę, bo to się przeterminowuje a nie mam pojęcia czy i kiedy będę mogła coś w sprawie zadziałać, raczej nie szybko.
____________________
Mój nowy ogródek
Kasya 08:20, 26 mar 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41998
popcorn napisał(a)
Kasia, nie mam, dopiero zaliczka dziś i umowa początkiem kwietnia.
Blisko moich Rodziców, raczej w tej okolicy zostaję, choć nigdy nie mów nigdy, już tyle razy się przeprowadzałam...

W nocy mroźno, ale słonko wychodzi ogródek mam posprzątany, pomidory na parapecie kiełkują, będę pikować karczochy i paprykę

Media w drodze, wystąpię o przyłącza, posadzę cisy wzdłuż choć jednej granicy, niech rosną. Posprzątam działkę, suche badyle. Dam ogłoszenie o drzewach - część starych owocowych do wycięcia i w zamian drewno do zabrania... może ktoś się zgłosi chętny

Projektu nie mam i o pozwolenie na budowę występować nie będę, bo to się przeterminowuje a nie mam pojęcia czy i kiedy będę mogła coś w sprawie zadziałać, raczej nie szybko.


Nie wplacaj zaliczki tylko zadatek... i u notariusza, tylko tak.
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
popcorn 08:35, 26 mar 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
To umowa z biurem nieruchomości, właściciel biura jest jednocześnie właścicielem działki. Będzie dobrze. Tak, zadatek.
____________________
Mój nowy ogródek
kitek81 09:41, 26 mar 2018


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
A może jakoś tylko te cisy zabezpieczyć? Ogrodzić nawet samą siatką leśną?
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Magda70 09:42, 26 mar 2018


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Karola, ja Cię podziwiam, za te szybkie decyzje
Widoki cudowne...będzie bosko coś tak czuję

____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 09:42, 26 mar 2018


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
jankosia napisał(a)
No przyszłam zobaczyć co i jak Szybka jesteś. Działka piękna, ciepły stok, widoki boskie i ryć będzie gdzie. Jeszcze się nie budujesz więc przekonasz się czy na pewno Ci odpowiada i jak coś to odsprzedaż z zyskiem. Tak myślę
Miałam pisać do ciebie, bo mi Tomek przypomniał, że ostatni dzwonek na bilety jakby co- na Chelsea masz chęć czy odpuszczasz?


Monika a Ty się wybierasz na Chelsea??
Bo ja już bilety mam kupione
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
popcorn 10:50, 26 mar 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Kasia, do takich zabaw potrzebny jest facet a jak mam komuś płacić to się robi mało śmiesznie, najwyżej kupię cisy jeszcze raz i tyle...

Madzia, czy szybkie... może i tak, ale przemyślane. Zawsze mogę to podzielić na trzy i sprzedać z zyskiem. Mieszkać mam gdzie, pracę mam. Nie zginę a marzenia należy realizować, mamy jedno życie...
Oczywiście że będzie bosko, zwłaszcza że wiem czego chcę i wiem że umiem ograniczyć gatunki. Umiem, hehe

zazdroszczę Chelsea
____________________
Mój nowy ogródek
Kasya 11:13, 26 mar 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41998
Będziemy do ciebie przyjeżdżać pod namiot
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
popcorn 11:25, 26 mar 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Hehe
Przyłącza mediów zrobię, to pomyślę o jakiejś altance

otoczenie pod namiot idealne, dookoła lasy i kilometr lasem bukowym do zamku

buziaki
____________________
Mój nowy ogródek
Magda70 12:27, 26 mar 2018


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Karola, ja już nie raz byłam zaskoczona jakie parametry bierzesz pod uwagę przed kupnem działki...tak więc wiem, że są one przemyślane U Ciebie nie może być inaczej.

A z Chelsea też się cieszę...ale bardziej z tego drugiego wyjazdu. W sumie tylko jeden lot azjatycki został mi do kupienia...reszta już zabukowana
Ty byłaś moją inspiracją "pchnęłaś" mnie w te rejony hehe
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies