Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród kwiatowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród kwiatowy

KasiaBawaria 08:24, 26 cze 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
No wiesz, nie duza?Moja ma ponad 800 m, a na niej dom i, szopa i duzy podjazd tez bym chetnie dokupila dzialke, ale niestety musialabym wtedy zburzyc dom sasiadow
____________________
Zapraszam na kawe
violaskom 08:38, 26 cze 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
KasiaBawaria napisał(a)
No wiesz, nie duza?Moja ma ponad 800 m, a na niej dom i, dzopa i duzy podjazd tez bym chetnie dokupila dzialke, ale niestety musialabym wtedy zburzyc dom sasiadow

U mnie akurat z dwóch stron są nie zabudowane, ale mnie interesuje tylko jedna strona. Tutaj zaczęłam wstępne rozmowy, ale nie wiem, czy się dogadamy. Marzy mi się staw kąpielowy, ale to raczej nierealne.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
Gosiek33 09:53, 26 cze 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
violaskom napisał(a)






Chciałabym mieć za płotem taką sąsiadkę jak Ty


Ile tych szałwii okręgowych rośnie razem?


____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
violaskom 10:13, 26 cze 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Gosiek33 napisał(a)



Chciałabym mieć za płotem taką sąsiadkę jak Ty


Ile tych szałwii okręgowych rośnie razem?



Ja mam 3 szt
____________________
Viola Ogród kwiatowy
Gosiek33 10:30, 26 cze 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
violaskom napisał(a)

Ja mam 3 szt



Mam jedną też sporą, rozumiem, że ta kępka to 3 sztuki. Imponujące
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
violaskom 15:28, 26 cze 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Poppy Rose

Benjamin Britten

Bajazzo

____________________
Viola Ogród kwiatowy
Anda 15:53, 26 cze 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Ależ pięknie u Ciebie W donicach śliczne kompozycje.

Kiss me Kate prowadzisz jako krzak?

Pierwszy raz widzę róż skomponowany z żółcią, które mnie nie razi
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
violaskom 16:44, 26 cze 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Anda napisał(a)
Ależ pięknie u Ciebie W donicach śliczne kompozycje.

Kiss me Kate prowadzisz jako krzak?

Pierwszy raz widzę róż skomponowany z żółcią, które mnie nie razi

Właśnie chciałam się Ciebie pytać o Kiss Me Kate. Nie widzę, żeby ktoś miał ją na forum i nie mam z kim podzielić się swoim doświadczeniem. Mam trzy krzaki tej róży i posadzone są przy łuku. Spodziewałam się róży pnącej, którą łatwo da się naginać do pergoli. Ona ma tak sztywne pędy na wszystkich 3 krzakach, że zaczynam się niepokoić jej miejscówką. Na razie, ona nie ma żadnej cechy róży pnącej. Widziałaś ją na żywo przy jakimś obelisku lub pergoli?
____________________
Viola Ogród kwiatowy
Anda 22:13, 26 cze 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
violaskom napisał(a)

Właśnie chciałam się Ciebie pytać o Kiss Me Kate. Nie widzę, żeby ktoś miał ją na forum i nie mam z kim podzielić się swoim doświadczeniem. Mam trzy krzaki tej róży i posadzone są przy łuku. Spodziewałam się róży pnącej, którą łatwo da się naginać do pergoli. Ona ma tak sztywne pędy na wszystkich 3 krzakach, że zaczynam się niepokoić jej miejscówką. Na razie, ona nie ma żadnej cechy róży pnącej. Widziałaś ją na żywo przy jakimś obelisku lub pergoli?


KmK mieliśmy w sprzedaży. Zeszła jak świeże bułeczki. Pędy miała ok, nie za miękkie, ale i nie bardzo sztywne. Kwiaty i zapach śliczne. Agata z Tajemniczego Ogrodu ma tą różę jako pnącą.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kasya 22:31, 26 cze 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42231
violaskom napisał(a)
Poppy Rose

Benjamin Britten

Bajazzo


Ale ostrozki ! Moje nie poszły w jakość...
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies