Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Przedogródek pod dębem

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedogródek pod dębem

Waclaw 23:58, 07 cze 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
ajka napisał(a)


O rany, nawet nie wiedziałam, że Nowa Zembla tak wielka rośnie, a mam ją w przedogródku pod oknami, mam nadzieję, że potrzebuje na to jakieś 20 lat


Ha, ha, ha. Rzeczywiście wysoka rośnie. Moja ma około 20 lat. Jeśli u Ciebie rośnie pod oknem to będziesz musiała strzyc. Zachwycam się jej pięknymi kwiatami. Kupiłem drugą ale w tym roku pogniewała się na mnie za przesadzanie i nie pokazała kwiatów ( ta mniejsza). Nie szkodzi - w przyszłym roku będzie mnóstwo kwiatów. Szkoda, że rodki tak krótko kwitną.
Dziękuję za odwiedziny
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 23:59, 07 cze 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
abiko napisał(a)
Bardzo ładna ta rabata z liliowcamii funkia niebieska.. cudna

Dziękuję za pochwalę Agnieszko
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
gogo 21:36, 08 cze 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Waclaw napisał(a)

Chwasty wciąż znajdują miejsce ale rzeczywiście jest ich mniej.
Do Jarkowa nie masz tak daleko. Ode mnie jest 100 km. Nie wiem czy zdążysz ale w Kudowie Zdrój właśnie kwitną czosnki. Zjawiskowo. Jeśli była byś w Kotlinie to warto zwiedzić Duszniki i Polanicę. Co prawda w tym roku w ogrodach nie ma wielu kwiatów ale dla atmosfery tych miejsc - warto. Zwłaszcza Polanica. Można również odwiedzić Wojsławice. Teraz rodki królują.


Wacku, do wszystkich wymienionych miejsc byłabym chętna pojechać, ale wiesz, jak mój Em jest ciężki w realizacji wypraw ogrodowych.
Duszniki i Polanicę i resztę Kotliny Kłodzkiej znam jak własną kieszeń z czasów chodzenia po górach, ale wtedy nie rośliny, a widoki były najważniejsze.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Waclaw 10:23, 09 cze 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Sudety są piękne. Obecnie to ogrody mnie interesują. Również ze względu na siły. Preferuję zwiedzanie samochodem. Wtedy i widoki i ogrody urzekają. Preferencje męża musisz uszanować tak jak i on Twoje. Jest sposób na wzajemny szacunek dla preferencji: zrób prawo jazdy.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
gogo 17:42, 10 cze 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Wacku, kiedyś na priv. napisałam, jak było u mnie z próbą nauczenia się jazdy i nic się nie zmieniło, oprócz większej liczby lat

Liczę na Ciebie, czyli na relacje z Twoich wypraw i to mi musi wystarczyć.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Waclaw 18:57, 10 cze 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
gogo napisał(a)
Wacku, kiedyś na priv. napisałam, jak było u mnie z próbą nauczenia się jazdy i nic się nie zmieniło, oprócz większej liczby lat

Liczę na Ciebie, czyli na relacje z Twoich wypraw i to mi musi wystarczyć.

Będę ogrodowo relacjonował
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Milka 06:22, 11 cze 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Świetny wypad, wspaniale pokazane i Ty na tej ławce, pasujesz do scenerii.
Ogromna Nowa Zembla, widac jej podpasowało miejsce
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Waclaw 22:46, 11 cze 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Milka napisał(a)
Świetny wypad, wspaniale pokazane i Ty na tej ławce, pasujesz do scenerii.
Ogromna Nowa Zembla, widac jej podpasowało miejsce


W niedzielę planujemy ponowny wyjazd bo piwonie kwitną. Jeśli zdążę to później do Wojsławic, też na magnolie.
Lubię tego rododendrona. ustawiłem naprzeciw niego ławkę. najbardziej lubię oglądać go o złotej godzinie. Szkoda, że kończy kwitnienie
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 21:27, 12 cze 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Byłem dzisiaj w zaczarowanym ogrodzie. Małym a jakże uroczym. Czekałem na róże jednak oniemiałem z zachwytu już na starcie. Tylu, na tak małej powierzchni się nie spodziewałem.

Romantyczny zakątek

róże wznoszą się wysoko

____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 21:33, 12 cze 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
czyż nie urzekająca kompozycja?

dużo brakuje moim rabatom do tej:

zachwycająca
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies