Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro -pączkowanie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro -pączkowanie :)

gierczusia 20:33, 19 kwi 2018


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Kasya napisał(a)
No dobrze ze nie przegapiłam


Witaj Kochana rozgość się
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:35, 19 kwi 2018


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Juzia napisał(a)
O jaaa!!!!
Ale wypas!


Noooo ba ... Tyyyle ziemi do zagospodarowania..niesamowite uczucie i wreszcie koniec upychania fffszystko siem zmieści...chyba
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:38, 19 kwi 2018


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
AgnieszkaW napisał(a)
Super, ależ się cieszę. Gratulacje. Będziemy tu, na Ogrodowisku, tworzyć nowy ogród

Agnieszko ja też się cieszę przeogromnie gratulacje po podpisaniu poproszę
A na Ciebie to liczę baaardzo w procesie projektowym odnieś się proszę do kwestii: ścieżka a brak ścieżki jestem bardzo ciekawa Twego zdania
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
AsiaK_Z 21:17, 19 kwi 2018


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
gierczusia napisał(a)

Altanę obstalował mój chop i nie ma zlituj placyk z leżaczkami..myślę ,że fajnie się gdziesik wyprościć mam wprawdzie tylko jeden leżak , ale ten feler się jakoś zalatwi
Bardzo się cieszę...choć jeszcze dzielę skórę na niedźwiedziu na działce " wisi " dekret Bieruta, z czterdziestego któregoś, który zaraz potem był uchylony ale w księdze wieczystej został..cośtam o zakazie dzielenia...i gdyby nie ten Bierut , to już dawno sprawa by była klepnięta
Ale..poczekamy jeszcze troszku
Czy myślisz ,że lepiej się przemiesczać po ścieżce czy trawniku ??? Bo mnie ten kształt esa floresa dla trawnika baardzo się podoba..tylko ścieżek mi jakoś w tym układzie brakuje..hmmm

Już wcześniej się zastanawiałam... obie wersje są ładne... ale jednak do tej altanki po trawniku wolałabym drepcić
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Magleska 21:48, 19 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
faaaaajnie
jestem i będę zaglądać jak mikro w makro się zmienia
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 23:32, 19 kwi 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Brawo Wy, Gratuluję, ale będzie się działo
Wersja ze ścieżkami trawnikowymi chyba, że chcesz ścieżki plewić jak ja
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kindzia 10:18, 20 kwi 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Gierczuś tyś obszarnik teraz Bardzo się cieszę Wiesz ile Ci się róż zmieści??? To jaki kawał zyskałaś??? Pochwal się

Buziaczki
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Monia81 13:48, 20 kwi 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
No to ja też się melduję w nowym makro mi się podoba wersja A, wijące się morze trawnikowe buziolki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
danuta_szwajcer 14:03, 20 kwi 2018


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Gratulacje Oj będzie się działo, fajny projekt. w księgach to różne zapisy bywają i potem problem z uporządkowaniem, ale Bieruta to nie przerabiałam Trzymam kciuki ale jak już jest palik geodezyjny to widać wszystko na dobrej drodze Powo
____________________
Liliowo i kolorowo:)
gierczusia 13:29, 22 kwi 2018


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
danuta_szwajcer napisał(a)
Gratulacje Oj będzie się działo, fajny projekt. w księgach to różne zapisy bywają i potem problem z uporządkowaniem, ale Bieruta to nie przerabiałam Trzymam kciuki ale jak już jest palik geodezyjny to widać wszystko na dobrej drodze Powo


Mam nadzieję ,że jakoś to pójdzie uśmiałam się z tym dekretem bieruta..dawno już jest nieaktualny , ale jak kto wpisał , to wpisał czekamy z niecierpliwościà plany robocze najpierw były na kwiecień , potem na długi weekend majowy a teraz ..to już chyba wakacje robocze nam zostanà
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies