Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pamiętajcie o ogrodach

Pokaż wątki Pokaż posty

Pamiętajcie o ogrodach

KasiaBawaria 20:54, 22 sie 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Tez tak ciagle mam chodze, laze, robie fotki, plan, mysle...a potem sadze inaczej
____________________
Zapraszam na kawe
greg66 21:23, 22 sie 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4556
A teraz to już wogóle, oglądam sobie Wasze ogrody, ot chocby Twój Kasiu no ładnie masz takie bogate nasadzenia, ilość roślin robi wrazenie, albo Dorotka (Dorama) takie piękne duże rośliny, taki gąszcz, Ania (Anabuko) pięnkne dalie i inne rośłinki robiące ładny klimat, Grażynka (gogo) pomysłowość nie zna granic, Ewa (Andu) niespotykane rośliny pieknie zakomponowane ....
a u mnie jeszcze tyle do zrobienia, jestem dopiero chyba na poczatku drogi, co tam jedna rabata z jężówkami i jakieś hosty i może trawy ile czekać, ach idę włączyć sobie parę płyt i spać.
Sorry za moje marudzenia ale tak czasami mam.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
KasiaBawaria 21:57, 22 sie 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Grzesiek, ale ogrod jest po to, by ciagle cos zmieniac, byc kreatywnym Ja zmieniam od 9 lat I pewnie ciagle tak bede robic. Bo to nudno ciagle miec to samo Murek np. powstal dopiero po paru latach mieszkania tutaj. Jeszcze czeka mnie usuwanie 25 metrow cyprysikow niebieskich. I postawienie plotu drewnianego z modrzewia.
____________________
Zapraszam na kawe
gogo 00:06, 23 sie 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Grześ, czasem trzeba pomarudzić nad ogrodem, bo potem człowiek zbiera się w sobie i lepiej działa
Nie wiem, czy rozchodniki będą dobrze rosnąć pod drzewami, to rośliny słońca.
Czy tam chcesz wysokie rośliny, czy coś niskiego?
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
pestka56 08:21, 23 sie 2019


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Marudzenie oczyszcza umysł. Potem wszystko znowu jest łatwiejsze

Nie martw się sesleriami. One potrzebują czasu na zadomowienie się. To fighterki, dadzą czadu na wiosnę.
____________________
Kasia
anabuko1 09:54, 23 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23431
greg66 napisał(a)

palczatka miotlasta teraz jest niebieskawa, potem będzie brązowa, jest sliczna

Fakt, bardzo ładna
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
greg66 12:38, 23 sie 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4556
Trochę lepiej, bo ...pokupowałem pare roślinek
Ten kawałek pzrodu tak wygląda, są tam berberysy (3) i forsycja oraz malutka hortensja od Irenki(Miłkowo) i ognik. Tam slońce jest do południa.
Jeszcze nie wiem jak tam zmienić coś.





a palczatkę związałem i wydaje mi się że jest lepiej



____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
KasiaBawaria 12:57, 23 sie 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Grzesiek- a moze zrob od innej strony ? Popatrz u innych, co ci sie podoba, jakie kompozycje i calosciowo je zmieniaj-patrz czy obecne rosliny da sie wkomponowac czy nie. Zastanow sie co najbardziej ci sie podoba i gdzie u siebie to chcialbys miec i czy stanowisko odpowiada.
____________________
Zapraszam na kawe
greg66 13:45, 23 sie 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4556
Kasiu dlatego oglądam różne Wasze ogrody tylko ze u mnie jest specyficzna ziemia, czyli piasek. ja muszę podlewać co dzień bo inaczej widzę jak się męczą rośłiny.
No ale coś wymyślimy

No i właśnie się wkurzyłem przyszły do mnie dwie paczki o ile albamar przysłali jeżówki z kwiatkami to bylinyfarm same zielone sadzonki właśnie wyrzuciłem ich strone do kosza. zlzlzzyzzzlyzzl skandal
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
KasiaBawaria 11:28, 24 sie 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Greg- to skup sie na tworzeniu prochnicy. Czym sciolkojesz ziemie na rabatach?
____________________
Zapraszam na kawe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies