Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Gardenarium 22:40, 06 sie 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Szylkretka jest przydymiona, niesamowite umaszczenie. Chciałabym aby była puszysta, nigdy nie miałam takiej. Psiaki by ją pożarły, sfora to już jest niebezpieczna, na ulicy też muszę być bardzo czujna i trzymać je krótko, jak lecą w trójkę.

Była w domu tylko jedną noc. Teraz mieszka w nowym ogrodzie i będzie miała towarzyszkę, drugą szylkretkę, jak sąsiadka złapie dzikie kotki w stercie drewna..
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
KasiaBawaria 22:40, 06 sie 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
A jaka pewna siebie Ogon w gorze, zadowolona Wlos raczej normalny bedzie. Piekna jest.
____________________
Zapraszam na kawe
sylwia_slomc... 22:52, 06 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Gardenarium napisał(a)
Szylkretka jest przydymiona, niesamowite umaszczenie. Chciałabym aby była puszysta, nigdy nie miałam takiej. Psiaki by ją pożarły, sfora to już jest niebezpieczna, na ulicy też muszę być bardzo czujna i trzymać je krótko, jak lecą w trójkę.

Była w domu tylko jedną noc. Teraz mieszka w nowym ogrodzie i będzie miała towarzyszkę, drugą szylkretkę, jak sąsiadka złapie dzikie kotki w stercie drewna..

A to będą dwa kotki
Dzikuskę trzeba będzie oswoić Trzy psiaki i dwa kotki...jeszcze dwa kotki i będziemy miały tyle samo
Koty w ogrodzie, dużym ogrodzie to nieoceniona pomoc w walce ze szkodnikami
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Veega 00:25, 07 sie 2019

Dołączył: 17 sty 2019
Posty: 85
Ależ piękna ta Kicia, cudna wręcz Uwielbiam koty, mam trzy
Pozdrawiam
kasiek 21:04, 07 sie 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21450
Gardenarium napisał(a)
Mam fotki koci.

Dawno nie miałam małych kotków jakieś 20 lat temu moja Pusia okociła się i miała Prezesa i Placka, które zostały z nami.
Po ich odejściu została Kropka, a gdy i ona odeszła miałąm nie mieć żadnych zwierząt i masz babo placek! Mam 3 pieski i kotka


I to jest piękne - poszłaś przebojem dalej przez życie bo śmierć choć boli nie oznacza końca lecz początek nowego życia. Razem z nowym życiem przyszła wielka radość i chyba o to w tym wszystkim chodzi, najważniejsze to iść dalej

Prześliczne te Twoje nowe pupilki! Mam nadzieję że wyłapią wszystkie gryzonie Ci niepotrzebne
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Katkak 21:37, 07 sie 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Danuś Ty masz szylkretową kicię, a ja szylkretową świnkę morską. Iga nazwała ją Oliwia. Tak sobie wymyśliła zanim jeszcze do domu ją przynieśliśmy.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Richie 22:10, 07 sie 2019


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Danusiu. Podziwiam Ciebie i Witka w dążeniu do celu .Marzenia się spełniają a w Waszym przypadku w zawrotnym tempie. W szczerym polu w tak krótkim czasie powstał wspaniały ogród pokazowy który zachwyca i będzie podziwiany przez zwiedzających. Gratuluję
____________________
Richie - Mój ogród w Tarnowie - Moja wizytówka - Ogród w Tarnowie
Helenaa 22:33, 07 sie 2019

Dołączył: 22 lut 2017
Posty: 12
Witaj Danusiu!Jestem zachwycona tym co tworzycie wspólnie z Witkiem i podziwiam Cię nieustannie za to jak pięknie łączysz kolory i faktury na swoich ( i nie tylko...) rabatach <3 <3 <3
Ps. Może kotka Moli
Milka 04:31, 08 sie 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ale śliczna kotka, ma taki mądry pyszczek i chyba wysoka będzie, łapki długie
Taras rewelacyjny, miejsc do wypoczynku pełno, ogród taki dojrzały już jest
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
AgnieszkaW 08:20, 08 sie 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Kicia przecudna
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies