Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

sylwia_slomc... 21:37, 04 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
Gardenarium napisał(a)
Od wczoraj (w nocy) - mamy kotkę: szylkretkę, przydymioną, dużo białego, wabi się Coffee Jest śliczna. Wygląda jak kawa z mlekiem i z pianką Jest malutka.

Ty od wczoraj kotka, a ja pieska
A gdzie fotka kotka???
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gardenarium 21:39, 04 sie 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
W telefonie tylko mam, jutro zrobię aparatem
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Margarete 21:46, 04 sie 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Gardenarium napisał(a)
Od wczoraj (w nocy) - mamy kotkę: szylkretkę, przydymioną, dużo białego, wabi się Coffee Jest śliczna. Wygląda jak kawa z mlekiem i z pianką Jest malutka.

Fajnie -i psiaki i teraz kotka do kompletu Zazdroszczę wam tej waszej ekipy

Ja też po stracie mojej suczki Luny pustkę odczuwam ale na razie nie mogę wziąć na siebie zobowiązania związanego z kolejnym psem, choć mocno tego żałuję. Podkarmiam za to dzikie bezpanskie koty wykładając im jedzenie w umówionym, stałe tym samym miejscu pod tarasem. Chętnych na poczęstunek nie brakuje -kiedyś jak była Luna to żaden kot się do ogrodu zajrzeć nie odważył a teraz codziennie mnie koty odwiedzają. Jeden taki śliczny, młody, popielaty to z dużą śmiałością kilka razy dziennie do mnie zagłada ale płochliwy jest więc do adopcji się nie nadaje.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
sylwia_slomc... 21:58, 04 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
Margarete napisał(a)

Fajnie -i psiaki i teraz kotka do kompletu Zazdroszczę wam tej waszej ekipy

Ja też po stracie mojej suczki Luny pustkę odczuwam ale na razie nie mogę wziąć na siebie zobowiązania związanego z kolejnym psem, choć mocno tego żałuję. Podkarmiam za to dzikie bezpanskie koty wykładając im jedzenie w umówionym, stałe tym samym miejscu pod tarasem. Chętnych na poczęstunek nie brakuje -kiedyś jak była Luna to żaden kot się do ogrodu zajrzeć nie odważył a teraz codziennie mnie koty odwiedzają. Jeden taki śliczny, młody, popielaty to z dużą śmiałością kilka razy dziennie do mnie zagłada ale płochliwy jest więc do adopcji się nie nadaje.

Oswoisz Go, tylko czasu trzeba
Ja szukałam suni tej rasy lub w tym typie do adopcji, nawet na pieska bym przystała, ale część schronisk nie wydaje psa do kojca( choć parodia dla mnie bo u nich w schroniskach po kilka sztuk w jednym siedzą i jest ok, a jakby miał mieć swój własny kojec i budę to już źle i nie można)A te co zgodziły się wydać nie miały odpowiedniego( pal sześć klapnięte ucho)Ale albo nie nadaje się do kotów, a ja koty mam, albo nie do domu z mężczyzną, bo panicznie się facetów boi, albo nie nadaje się dla kobiety bo tylko mężćzyzny słucha i to mocnego charakterem, albo małych psów nie toleruje, a my mamy pekinki, albo dla dzieci niebezpieczny, a do nas sporo maluchów zagląda i koniec końców skończyło się że kupiłam białą kartkę, którą sama sobie wychowam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Balea 23:22, 04 sie 2019


Dołączył: 23 lut 2018
Posty: 284
Tak chetnie bym przyjechala pomoc ale niestety w tym roku nie bede odwiedzac Polski

Taras swietnie wyglada, tez bedziemy taki klasc i bez olejowania czekac na srebrna patyne

AgnieszkaW 08:22, 05 sie 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Piękny ten taras i wszystko inne. Jestem bardzo ciekawa tej koteczki
Uściski
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
mira 10:40, 05 sie 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Gardenarium napisał(a)





poleżałabym na tym tarasie eh cudnie
pachnie? taras znaczy
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Katkak 15:45, 05 sie 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Danuś nuc tylko sobie siedzieć nad stawem i moczyć nóżki.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Sebek 18:37, 05 sie 2019


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Taras łaaaał - aż buzie otwarłem z wrażenia
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
sylwia_slomc... 21:15, 05 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
Zasiadłam i na kiciunię czekam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies