Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pszczelarnia 09:03, 06 sie 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29258
Ściskam i dziękuję.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Katkak 09:04, 06 sie 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Świetny awatarek. Widać jak szczęśliwa jesteś Danusiu .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Anda 09:05, 06 sie 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33825
Pozostaje w zachwycie, nieustajacym
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gabriela 10:19, 06 sie 2018


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Sporo czasu zajęło mi przejrzenie tego wątku, ale warto było i nie można tego nazwać stratą czasu i siedzeniem na jakimś forum.
Do tej pory dziwiłam się, że nie masz takiego ogrodu jak ten, z masą kolorowego kwiecia od wiosny do jesieni. I wreszcie jest,jako spełnienie marzeń.
Pięknych mebli i detali jest tyle, że chyba wystarczą na cały przyszły ogród.
Budowa ogrodu nigdy się nie kończy i to jest piękne, u mnie znowu dłubanina i nie mam w tym roku warzyw, prócz smutnego pomidora i szczypiorku,
Linie proste popieram, choć i ogród Bressingham czy Beth Chato, gdzie ich nie ma zachwycają przecież.
Pamiętasz spotkanie z Beth, wtedy była jeszcze w całkiem dobrej formie, to już pięć lat minęło i tylko zdjęcia nam zostały...
Z pozdrowieniami.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
marysiak_020202 10:37, 06 sie 2018

Dołączył: 17 maj 2017
Posty: 22
Gardenarium napisał(a)


Te kule to różowa hortensja drzewiasta 'Invincibelle Spirit' Pink Annabelle


Pani Danusiu, ja mam pytanie odnośnie hortensji Pink Annabelle, ona u mnie przebarwiła się na zielony, oliwkowy kolor. Czy to prawidłowe czy może coś nie tak zrobiłam?
Rumianka 15:35, 06 sie 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10350
Ilekroć zaglądam do Twojego ogrodu, tyle razy pozostaję w nieustającym zachwycie...i wielokrotnie zastanawiam się, czy istnieje jakaś granica tego piękna, które tworzysz...nie znajduję na to odpowiedzi i całe szczęście...niech ono trwa i trwa...jesteśmy wówczas w pełni szczęśliwi...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
anabuko1 17:15, 06 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23689
Teraz Danusiu te ci buchnely te wszystkie kolory w Nowej Anglii!!
TO najbardziej kolorowa i różnorodna Anglia jaką znam.

Można zachwycać się ogółem,różnymi etapami ogrodu ,kawałkami rabat jak i poszczególmi odmianami i kwiatkami.
Z wielką przyjemnością tu zawsze zaglądam bo lubię różnorodność i wszelakie kolory.
Często myślę, że jestem nie poprawną ogrodniczka.
I zdjęcia jeszcze mniej-więcej przypominają mi miejsce ,które wcześniej widziałam.
Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
JustynaZ 18:29, 06 sie 2018


Dołączył: 22 paź 2015
Posty: 418
Danusiu z ogromną przyjemnością ogląda się zdjęcia Twojego cudownego ogrodu.
Gratuluję spełnienia marzeń .Czy będzie można kiedyś zobaczyć na żywo jak np Ogrody u Kapiasa ?
____________________
JustynaMój Eden
Gardenarium 21:27, 06 sie 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77309
Gabriela napisał(a)
Sporo czasu zajęło mi przejrzenie tego wątku, ale warto było i nie można tego nazwać stratą czasu i siedzeniem na jakimś forum.
Do tej pory dziwiłam się, że nie masz takiego ogrodu jak ten, z masą kolorowego kwiecia od wiosny do jesieni. I wreszcie jest,jako spełnienie marzeń.
Pięknych mebli i detali jest tyle, że chyba wystarczą na cały przyszły ogród.
Budowa ogrodu nigdy się nie kończy i to jest piękne, u mnie znowu dłubanina i nie mam w tym roku warzyw, prócz smutnego pomidora i szczypiorku,
Linie proste popieram, choć i ogród Bressingham czy Beth Chato, gdzie ich nie ma zachwycają przecież.
Pamiętasz spotkanie z Beth, wtedy była jeszcze w całkiem dobrej formie, to już pięć lat minęło i tylko zdjęcia nam zostały...
Z pozdrowieniami.


Gabrielo - wielka i miła niespodzianka, że zajrzałaś i cenny wpis oddałaś Od prawie 5 lat mamy ten ogród, ale 4 lata trwały przygotowania do sadzenia i myślę że tyle dla takiego terenu trzeba poświęcić, a kwiecie nam wynagrodzi.
Ta budowa jest bardzo miła i ekscytująca, o to chodzi, ale sama wiesz bo masz Gabrielo kochana "ogród w budowie nieustającej"
Gdy pisałam artykuł miałam na myśli te dwa ogrody wymienione akurat. Meandrujące wysepki i zakola, jak u Beth Chatto. Kochana Beth odeszła, a nam pozostały jedynie wspomnienia i ogród. Nasz ogród mam nadzieję także kiedyś pozostawić w godnych rękach
Pozdrawiam Gabrysiu i wpisuj się częściej, proszę.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 22:27, 06 sie 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77309
Justynko - będzie można, przynajmniej mam taką nadzieję i zamiar.
Aniu - fajnie że byłaś
Eliso - granica...hmmm...teraz to tej granicy nie ma. Ogród ciągnie się w nieskończoność
Marysiu, to normalne, tak się przebarwia
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies