Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

anabuko1 08:09, 07 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23603
Fantastyczne zdjęcia przyjemnością sobie pooglądałam uśmiechnięte buzie i z ogrodu i z warzywnika bujnego i kwietnej łączki cz zajączkiem pilnującym i fruczakiem .
Na pewno odcinek będzie mega.
Dla nas to tez ciekawy i miło będzie zobaczy jak rabaty się zmieniły z innymi kwitnącymi obecnie roślinami.
Pogoda wam się udała.Juz znowu upały
no, ale w końcu to lato jest.
Pozdrawiam Danusiu
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Gardenarium 08:13, 07 sie 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
W nocy przyjemny chłód panuje, w końcu Anny już było
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
asica 09:17, 07 sie 2018


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3840
Ogromnie zazdroszczę tej łąki. Ja próbowałam założyć. Nieduże koło łąkowe. Niestety z mieszanki wyrosły niemal same trawy. Żadnych kwiatów. Poddałam się. Chociaż ostatnio znów mam pomysł na malutka łąkę w ogrodzie..
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
eVka 09:35, 07 sie 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Danusiu zdradź jak założyć taką łąkę i czy poradzi sobie między brzozami doorenbos?
Jak ja nie mogę się doczekać tego odcinak Mai!!!
____________________
Rosa 09:38, 07 sie 2018


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
Gardenarium napisał(a)


Wyjątkowe i piękne zestawienia kolorystyczne tworzysz i wcale nie angielskie, Anglicy nie mają takiej fantazji i finezji. Masz nieprzeciętny dar i TALENT.
I bardzo dobrze, że spełniasz swoje marzenia, bo na ich spełnianie zawsze jest odpowiedni czas a marzenia są po to, by je spełniać. To nadaje naszemu życiu sens.
Danusiu, jak napisałaś to będzie "Moja Anglia". Tylko, że Tobie żadne wzorce nie są potrzebne a Anglii do Polski nie przeniesiesz i klimatu też nie zmienisz na angielski, nie wspomnę o zimowaniu roslin.
Masz swój niepowtarzalny styl, znakomite wyczucie w doborze kolorów i pomysły, które realizujesz. Roślinami malujesz rabaty jak najlepsi malarze pędzlem swoje obrazy. Pozostań przy tym, bo wspaniale Ci to wychodzi .
Patrząc na zdjęcia łąki słyszę ten harmider owadzi, oj dzieje się tam dzieje... . Czy brałaś pod uwagę, że przy zmianach klimatycznych i panujących ostatnio upałach, tak dla ochłody, zrobić też łąkę tylko w zimnych kolorach?
Gardenarium 09:52, 07 sie 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
asica napisał(a)
Ogromnie zazdroszczę tej łąki. Ja próbowałam założyć. Nieduże koło łąkowe. Niestety z mieszanki wyrosły niemal same trawy. Żadnych kwiatów. Poddałam się. Chociaż ostatnio znów mam pomysł na malutka łąkę w ogrodzie..


Ja z kolei nie mam traw, chyba że dzikie mi wyrosły z ziemi
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 09:54, 07 sie 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ewo, łąka to eksperyment, jak mi wyjdzie, zrobię chłodne kolory, dla ochłody i ławki będą. Te żólte nachyłki - wolałabym aby ich nie było, ale są i też dobrze.
Dziękuję.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Monia81 10:05, 07 sie 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8052
Cudowna ta łączka, rewelacyjnie wygląda, na pewno w realu jeszcze piękniejsza, wracam z wielką chęcią do tych zdjęć, piękne rabaty, warzywnik klimat ogrodu bosski pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Zana 10:45, 07 sie 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
wiklasia napisał(a)

malarskie arcydzieło,
bardzo kojarzy mi się z obrazami Klimta


Mnie też

link

Danusiu, śledzę wątek od początku, podziwiam ogrom tego przedsięwzięcia i efekty.

____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Bogdzia 12:56, 07 sie 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Łączka bardzo się udała śliczna , mnie te żółte kwiatki pasuja , rozjasniają a poza tym ma byc moc kolorów to własnie jest. Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies