Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Kasya 19:05, 14 cze 2022


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41815
Martka napisał(a)
Danusiu, w październiku posadziłam róże z donicy, kwitną spektakularnie i mają duże krzaczki. W listopadzie sądziłam z gołym korzeniem - te dopiero te krzaczki budują i mają po kilka pąków, znacznie później. Jeśli chcemy szybszy efekt i pewność koloru/odmiany, to z pewnością warto wziąć donicę. Twoja różanka JUŻ zachwyca, właśnie z Jolą Joku porównywałyśmy stan z marca i teraz. 100% efektu. Za rok będzie szał absolutny.
Dziękuję za niedzielę, znów mało czasu na wszystko... a odurzona jestem do dziś.
Różanka... nie było, a jest!


Całość w ruchu

Oko nie obejmie.

Teraz ... czekamy na hortensje, trawy i dalie
Buziaki!

Ogrod juz po horyzont ! Piekne widoki
Ogrodnik to wiecznie na cos czeka… i wzdycha
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
gardenista 19:56, 15 cze 2022

Dołączył: 09 lut 2014
Posty: 27
Pani Danusiu, mam pytanie odnośnie zwiedzania Waszej Anglii. Czy dni otwarte są tylko do końca czerwca? Taka jest informacja na stronie. Bedę w Granicy 2-3 lipca i bardzo chciałabym wybrać się z koleżanką zobaczyć ogród.
____________________
Anka
Bog 19:09, 05 lip 2022

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
Hop, hop szefowo gdzie jesteś zginelas się w chwastach, tęsknimy za Tobą.
Pozdrawiam serdecznie
AlinaP 21:50, 14 lip 2022


Dołączył: 10 mar 2017
Posty: 811
Nareszcie obejrzałam wizytówkę Naszej Anglii. ( Wątku nie dam rady ) Było to ok. 2 wieczorów temu. Zaniemówiłam na ten czas, dzisiaj na spokojnie wyrażę swój zachwyt. Ogrom pracy, osiągnięte efekty super Ogrom miejsca na spełnianie marzeń
Pozdrawiam

____________________
Ala
basia3012 00:14, 29 lip 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
Danusiu, co u Was słychać? Czy wszystko dobrze?
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
sylwia_slomc... 00:32, 29 lip 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Gardenarium napisał(a)


Róże te z gołym korzeniem z jesieni słabo, większość słabo, to mi mówi, że mam nie kupować z gołym korzeniem. Tak więc moje obserwacje:

tańsze są kopane, ale albo marzną, albo słabo puszczają i cenę z doniczkowane a nawet kwitnące warto zapłacić aby mieć spektakularny efekt. Mam postanowienie:

nigdy więcej róż kopanych.

Ja mam praktycznie wszystkie kupione z gołym korzeniem, ale nigdy nie sadziłam jesienią, zawsze wiosną, kwitną mi w tym samym roku co kupione w większości. Przez ten cały czas tylko jedna mi się nie przyjęła. Może warto zmienić czas sadzenia, bo jeśli się uda to sporo kasy zaoszczędzisz na coś innego.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gardenarium 20:09, 21 sie 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zdjęcia z drona z sierpnia prezentuję



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:10, 21 sie 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ogród Ołowiany powstaje



Furtka zamontowana


____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:10, 21 sie 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Przy oranżerii




____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:14, 21 sie 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308


Zapraszamy na kawę i ciasto, mało osób z Ogrodowiska mnie odwiedza..dużo osób nowych z zewnątrz, co nigdy o nas nie słyszeli.

Bardzo zapraszamy w każdą niedzielę od 10 do 16. Mam dużo pracy, policzyłam 7 etatów i tutaj nie za bardzo starcza czasu, muszę też spać, a pracuję fizycznie bardzo ciężko, potem po nocach nadrabiam "papierki". Liczę na Was w klejne niedziele na astrach.

Kto przyjedzie? Odezwie się ktoś?

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies