Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Sebek 17:16, 20 mar 2019


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ale dużo opcji Pięknie dziękuje - poczytam który będzie się najlepiej nadawać do warzywnika
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardenarium 07:40, 21 mar 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Koniczyna wiąże azot z powietrza.

Polecam owies, przekopiesz kiedy zechcesz. Zawsze coś użyźni.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
mira 10:30, 21 mar 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Fajny temat - grządki do maja będą stały puste to lepiej coś wysiać - tak zrobię.

Danusiu siejesz coś już ?
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Gardenarium 10:49, 21 mar 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Mam do wysiania, ale nie sieję, nie rozdwoję się i mam problem
Jestem sama póki co do roboty. Wczoraj zgrabiłam łąkę, bo już zaczyna rosnąć, powywoziłam na kompost. Ramion nie czuję bo trochę tego było jednak. Zrobiłam kolejne doniczki i ustawiłam przy ławkach.

Nie wyrobię się, posieję do gruntu, a pomidorki to liczę na darowane oraz na kupione niestety. Będę ich miała malutko, nie 130, jak w zeszłym roku, a połowę - a może jeszcze mniej. W jednym namiocie. Nie mam ani miejsca (parapet w pelargoniach), ani czasu na wysiewy. Może przyszły rok będzie łaskawszy. Zazdroszczę tym co się wyrabiają, ale ja mam areał i dwa ogrody oraz pracę

Cały namiot do wywiezienia mebli i donic, zostały wielkie, zamorduję się. Czekam na pomoc.

Sałata rośnie w doniczkach, duża już jest, jeść można.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 10:52, 21 mar 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Moje obecne plany robocze - przegrabić/przekopać egzotyczną, przygotować warzywnik do wysiewów.
W warzywniku pozostawię środek na warzywa. Reszta skrzyń będzie na kwiaty.
Mam z 60 nowych róż do posadzenia, kolejne dzisiaj przyjechały kurierem. Już 4 paczka róż.

Róże zadołowane i podlane, czekają na wsadzenie.
Jutro w planach - bukszpanowy, wymiana wody w ciurkadełakch i stawie, ogólne sprzątanie. Wymiana trawnika.
Przycinanie buków.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
AnnaU 13:10, 21 mar 2019

Dołączył: 10 mar 2019
Posty: 3
Danusiu, uważam, że bardzo dobrze sobie radzisz, choć uważasz, że się nie wyrabiasz. Masz tak dużo pracy a wszystko co zrobisz wygląda pięknie. Jest to mój pierwszy post na ogrodowisku. Uwielbiam Twoje ogrody.
Ja dopiero zaczynam przygodę ze swoim. Czytam i czytam, kiedy już coś wybiorę, zmieniam zdanie i na nowo szukam i czytam. Po za tym mam trójkę małych dzieci i też zero pomocy. Pozdrawiam Ciebie ciepło w pierwszy dzień wiosny, na który czekałam pół roku.
Gardenarium 13:13, 21 mar 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Aniu witaj
Och WIOSNA Witamy cię Wiosno!
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 13:14, 21 mar 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wspominam sobie maj i tysiące tulipanów. Zajrzyjcie, rozwesli Was ten widok.

https://www.ogrodowisko.pl/watek/9649-wizytowka-ogrodowisko-ogrody-pokazowe-moja-anglia?page=4
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
AnnaU 13:27, 21 mar 2019

Dołączył: 10 mar 2019
Posty: 3
Pięknie. Nic dodać, nic ująć.

A propo róż właśnie zakochałam się w winchester cathedral i zastanawiam się czy zamówić przez internet. Czy mogę wiedzieć gdzie zamawiasz swoje i czy przyjeżdzają w całości?
Gardenarium 13:35, 21 mar 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
pw.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies