Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Gardenarium 13:37, 21 mar 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Właśnie przeglądam Wohnen & Garten i są tam "bunte" Farb Tulpe in Gartenzimmer i super fajne "roślinne" poduszki.

Jakąś jedną ławkę mus pomalować na mocny róż
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Magleska 18:37, 21 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Danusiu ja podziwiam Wszystkie osoby ,co potrafią tak duże ogrody utrzymać w ładzie ….to jest bardzo ciężka praca ,chociaż cieszy i daje energię


może zlot dla nas zrób i wpadniemy z łopatami ,grabkami ...coś jak samopomoc chłopska ,a raczej kobieca ….


pozdrawiam cieplutko ……..a fotki wspominkowe ach i och
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
darkowa 19:11, 21 mar 2019

Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 370
Ojejku gdybym tylko mieszkała bliżej,to chętnie bym pomogła...
Danusiu, ja też proszę na PW ,gdzie kupujesz róże,zakochałam się w twoich z przed
ogrodu
Współczuję bolących ramion,mam to samo po dzisiejszym dniu
____________________
krystyna
sylwia_slomc... 19:45, 21 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81911
Ja się wczoraj wieczorem już ledwie ruszałam, bo sprzątam rabaty bylinowe, jeszcze mi jedna została, a już wołaja o plewienie, a jeszcze cięcie krzewów i zimozielonych przede mną
Nie spaliłaś sianka z łąki jesienią? Czemu? Teraz trudno wygrabiać jak już przerastać zaczyna.
Zawsze jak wyschnie i nasiona wysypie grabię w kopki i pale te jesienne ogniska mają niesamowity urok
Duży ogród to jest wywzwanie, a Ty masz ogromny, a do tego dwa
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
darkowa 20:17, 21 mar 2019

Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 370
Danusiu, właśnie przypomniałam sobie z wielką przyjemnością Twoje cebulowe
z tamtego roku i oczywiście jesienią spapugowałam i też mam trochę w donicach...[4]
czekam teraz na efekt
przy twoich 3h moje 0,5 to pikuś,ale często nie daję rady, tym bardziej ,że trochę
zmieniam mój ogród, on się zestarzał i ja również....
ogród do poprawki i miałaś bardzo duży wpływ na jego stan obecny( oraz inne dziewczyny i chłopaki)z Ogrodowiska
Społeczność którą tutaj zrzeszyłaś jest niesamowita,a chęć pomocy i empatia jest
niewiarygodna.
Chciałabym bardzo poznać Was osobiście...
____________________
krystyna
Gardenarium 20:37, 21 mar 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Magleska napisał(a)
Danusiu ja podziwiam Wszystkie osoby ,co potrafią tak duże ogrody utrzymać w ładzie ….to jest bardzo ciężka praca ,chociaż cieszy i daje energię


może zlot dla nas zrób i wpadniemy z łopatami ,grabkami ...coś jak samopomoc chłopska ,a raczej kobieca ….


pozdrawiam cieplutko ……..a fotki wspominkowe ach i och


Jak będzie jakiś mus, to oczywiście, że wykorzystam pomysł jakaś telewizja, albo cóś się zapowiada.
Chętnie poznam nowe osoby z Ogrodowiska, bo wiele już poznałam w pierwszych latach trwania
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:38, 21 mar 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
darkowa napisał(a)
Ojejku gdybym tylko mieszkała bliżej,to chętnie bym pomogła...
Danusiu, ja też proszę na PW ,gdzie kupujesz róże,zakochałam się w twoich z przed
ogrodu
Współczuję bolących ramion,mam to samo po dzisiejszym dniu


Generalnie to wszystkie róże w bukszpanowym mam z Anglii, wtedy targaliśmy w walizkach Obecnie róże Austina można dostać w Polsce.

Obecnie kupiłam w polskich sklepach - testuję
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:44, 21 mar 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ja się wczoraj wieczorem już ledwie ruszałam, bo sprzątam rabaty bylinowe, jeszcze mi jedna została, a już wołaja o plewienie, a jeszcze cięcie krzewów i zimozielonych przede mną
Nie spaliłaś sianka z łąki jesienią? Czemu? Teraz trudno wygrabiać jak już przerastać zaczyna.
Zawsze jak wyschnie i nasiona wysypie grabię w kopki i pale te jesienne ogniska mają niesamowity urok
Duży ogród to jest wyzwanie, a Ty masz ogromny, a do tego dwa


Późno była koszona i dlatego nie zebrana. Trudno nadążyć ze wszystkim. Zaczyna rosnąć ale nie przerosła jeszcze.

Nie palę sianka, bo biedronek moc tam było. Aż czerwono. Wywożę na kompost.
Jestem przeciwniczką palenia ze względu na faunę.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
sylwia_slomc... 20:46, 21 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81911
Na zimę się pewnie pochowały to teraz palić to grzech by był, ale jak świeżo wysuszone to spokojnie można, owady jeszcze nie śpią wtedy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Basilikum 21:27, 21 mar 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
u nas nie mozna palic i takw summie sobie mysle, ze dobrze tak i mi nie zal. Ja wyrzucam na kompost.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies